Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Prins Leopoldlei 64, 2640 Mortsel

Huis in Mortsel
200 m² wonen
150 m² perceel
3 slaapkamers
3 badkamers
€475.000

Prins Leopoldlei 64 - 2640 Mortsel - PRE-SALE Kijkmoment op zaterdag 5 maart vanaf 10:00!! Inschrijven VERPLICHT via 03 449 42 41 of hallo@habicom.be Achter de charismatische gevel van dit voormalig herenhuis met een bewoonbare oppervlakte van 200m², gelegen in een gegeerde straat in centrum Mortsel, schuilt veel potentieel. Het gebouw bevindt zich in de onmiddellijke omgeving van de Mortselse stadskern, maar toch in een rustige straat. Openbaar vervoer, winkels, supermarkten, recreatie en andere voorzieningen bevinden zich op wandelafstand. Kortom, een ideale locatie. Momenteel is het gebouw nog opgedeeld in 3 aparte units, maar mits enige renovatiewerken kan dit statige gebouw worden omgevormd tot een droomwoonst. Op de gelijkvloerse verdieping (/- 80m²) bestaat de mogelijkheid om een royale leefruimte en keuken te voorzien, met toegang tot de gezellige stadstuin van 45m². Ook een bureau, berging of werk-/hobbyruimte kan hier ingericht worden. De eerste verdieping (/- 60m²) biedt voldoende ruimte voor 2-3 slaapkamers/bureauruimte en een badkamer. Op de bovenste verdieping kunnen ook nog 1-2 slaapkamers/bureauruimte en eventueel douchemogelijkheid voorzien worden. Voornaamste kenmerken: - Dak en achtergevel zijn reeds gerenoveerd/geïsoleerd; - Uitstekende ligging in het hart van Mortsel; - Ruime kelder. Met Presale komt de verkoop tot stand door middel van een bod in gesloten omslag. De instelprijs bedraagt €475.000. Bieden is mogelijk tot maandag 7 maart om 18:00. U vindt alle informatie terug in het Presale-reglement op www.habicom.be.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Mortsel (2640) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 475.000, ofwel ± € 2.375 per m². Je vindt er een perceel van 150 m², 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 200 m², 3 badkamers. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 966. Online sinds februari 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 475.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Grond
150 m²
Prijs/m²
€ 2.375
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 966
Referentie
2Y9R-S-73IWO
Makelaar Code
11181
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet van toepassing
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/03/2023 Habicom €750
11/12/2022 Habicom €179.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Prins Leopoldlei 64, 2640 Mortsel

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 475.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.375 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 200 m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 2Y9R-S-73IWO.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Prins Leopoldlei 64, 2640 Mortsel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mortsel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten