Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Jansplein 3, 9100 Sint-Niklaas

Villa in Sint-Niklaas
500 m² wonen
6 slaapkamers
2 badkamers
€629.000

Sint-Jansplein 3 - 9100 Sint-Niklaas - ideale combinatie van wonen en werken
kangoeroewoning
bed&breakfast of naar een woonst met opbrengstmogelijkheden

Dan moet u vast deze villa bezoeken!Gelegen in het groen en toch op een toplocatie in het centrum van Sint-Niklaas.

De villa heeft een prachtige inkom met marmeren trap en stijlvolle houten binnendeuren.
Een tweede inkomhal,volledig gescheiden van het privégedeelte,geeft toegang tot de praktijkruimte of tweede woongedeelte.
Deze woning is uiterst geschikt voor de combinatie van wonen en het uitoefenen van een vrij beroep (dokters, advocaten,kinesitherapeuten, boekhouders, architecten , tandartsen, ...)
Of je kan het werkgedeelte inrichten als bijkomende woning (kangoeroewoning) .
De praktijk of het apart woongedeelte is intern met elkaar verbonden en geeft ook toegang tot de tuin.
De indeling van deze statige villa met karaktervolle en charmante elementen is als volgt :
Via de mooie inkomhal met gastentoilet en prachtige trap heb je toegang tot de dubbele garage met nieuwe elektrische sectionaalpoort.Ook hier kan je naar de gigantisch grote kelder,die ook nog veel mogelijkheden biedt.De ruime leefruimte heeft een mooie parket, een prachtige open haarden ingemaakte kasten.Een tweede ruimte die volledig uitkijkt op de zuidgerichte tuin , kan jenaar eigen wensen inrichten als extra eetruimte of zithoek.De recent vernieuwde keuken met al zijn toestellen (bosch) ligt ook aan de tuinzijde.Hier vind je ook nog mogelijkheid tot wassen en drogen.En een extra toilet.

De marmeren trap brengt je op de bovenverdieping.De nachthal is zo charmant! Hier tref je een eerste slaapkamer aan met eigen badkamer.
Via de imposante overloop kom je in de prachtige 'ronde kamer' ook met directe toegang tot een tweede badkamer en apart toilet.Deze kamer is zo idyllisch , echt de moeite waard om eens te bezoeken!In de aanpalende gang tref je nogeens 4grote slaapkamers aan met lavabo.

De zuid gerichte tuin heeft een grootzonneterras en achteraan een bergruimte met mooie druivelaar.
De praktijkruimte heeft vele vertrekken/kabinetten en zoveel mogelijkheden... ook hier is er toegang tot de kelder die onder het hele huis doorloopt.

extra's : - dak werd recent geïsoleerd
-verwarmingsketel vernieuwd
-automatische zonneluifel terras
-overal parketvloer
- splitsing elektriciteit/gas/water privé en werkgedeelte

InteresseBenieuwd wat deze villa te bieden heeftMaak snel een afspraak via maisonceline.be of bel 03/283.85.85
We will guide you home!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 629.000
Type
Villa
Bewoonbaar
500 m²
Prijs/m²
€ 1.258
EPC
439 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
0444820200810225104
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/01/2022 Maison Celine €629.000
15/01/2021 Maison Celine €629.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Jansplein 3, 9100 Sint-Niklaas

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Niklaas.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten