Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ijzerweglaan 90, 9000 Gent

Appartement in Gent
118 m² wonen
3 slaapkamers
€329.000

Ijzerweglaan 90 - 9000 Gent - Ligging

Dit prachtig gerenoveerd appartement bevindt zich in de residentie Praetoria waar bereikbaarheid en wonen hand in hand gaan.
Door deze gunstige locatie zijn invalswegen zoals de R40 en E17 vlakbij. Hierdoor heeft u een vlotte verbinding in- en uit het centrum van Gent en is deze bloeiende historische stad slechts op een steenworp van u verwijderd. Alsook openbaar vervoer, winkels, parken en supermarkten bevinden zich in de directe omgeving (Mobiscore 9,4/10).

Indeling

Dit ruime appartement is gelegen op de 10de verdieping en geniet van alle modern comfort. Typerend voor dit appartement is het gebruik van de vele raampartijen die zorgen voor heel wat lichtinval en een sterk wooncomfort.
U komt binnen via de inkomhal die voorzien is van vestiaire en een afzonderlijk gastentoilet. Vervolgens heeft u toegang tot de ruime woonkamer met eethoek. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de halfopen keuken. Deze keuken is volledig geïnstalleerd en voorzien van de gebruikelijke toestellen. Verder geniet het appartement van 3 volwaardige slaapkamers, waarvan één slaapkamer met aansluitend terras. Tot slot is de badkamer voorzien van een regendouche en dubbele wastafel met bijhorend badkamermeubel.
Als extra troef kan er ook een ondergrondse garagebox aangekocht worden voor € 20 000.

Voor meer info en/of een bezoek contacteer Clément 0476665521.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2021. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 118 m², 3 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 329.000, ofwel ± € 2.788 per m². Het werd gerenoveerd in 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 329.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
118 m²
Bouwjaar
1966
Prijs/m²
€ 2.788
Aanvullende details
Referentie
2893920210908154459
Makelaar Code
4498357
EPC Certificaat
20200706-0002289733-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/11/2021 Immo Da Vinci €1.050
06/10/2021 Immo Da Vinci €329.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ijzerweglaan 90, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 3 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 329.000 euro.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1966.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 2893920210908154459.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 118 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ijzerweglaan 90, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten