Holleweg 31, 2950 Kapellen
Holleweg 31 - 2950 Kapellen - ** ** Deze woning is gelegen in een TOPwijk op de grens Kapellen-Brasschaat.
Een unieke mix van rust én bereikbaarheid t.o.v. invalswegen, openbaar vervoer, scholen, ontspanningsmogelijkheden etc.
INDELING:
Deze woning beschikt over een inkomhal, een lichtrijke leefruimte met aansluitend de volledig geïnstalleerde keuken met praktische berging.
De woning biedt 3 à 4 slaapkamers. Deze laatste kan u betreden via de 3e kamer.
Verder een gastentoilet, badkamer en een ruime bergzolder over de ganse woning.
Het perceel heeft de ideale Zuidoost oriëntatie.
Zalig vertoeven in alle rust!
Achteraan vinden we een aparte garage terug.
DIVERSE:
- EPC: 378 kWh/m²
- Kruipkelder bergzolder
- Aparte garage
Kortom, een leuke laagbouwwoning in een rustige, groene maar toch centraal gelegen buurt!
Heeft deze woning te koop in Kapellen-Hoogboom uw interesse gewekt
Aarzel dan niet om uw bezoek aan te vragen via 03 666 99 73 of kapellen@dewaele.com.
We kijken er alvast naar uit u rond te leiden in deze leuke woning!
Had u graag een schatting van uw eigendom Contacteer ons via 03 666 99 73 of schattingen@dewaele.com.
Dewaele Vastgoed Kapellen, Hoevensebaan 25.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Kapellen (2950) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (3780 kWh/m²). Het pand dateert uit 1975. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 125 m², 4 slaapkamers, 1 badkamer. Online sinds april 2023. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 449.000 naar € 429.000 (-4%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 429.000, ofwel ± € 3.432 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Holleweg 31, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Holleweg 31, 2950 Kapellen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Kapellen?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.