Essensteenweg 5, 2950 Kapellen
Essensteenweg 5 - 2950 Kapellen - EIGEN DOMEIN MET TE RENOVEREN LANDHUIS
Een droom uw eigen domein te bezitten en toch dicht bij huis te blijven Dan is dit wellicht iets voor U. Totaal te renoveren landhuis op een terrein van 20.000 m² bos. Deze charmante woning is gebouwd in 1960 en is opgenomen in de groene omgeving tussen Brasschaat, Kapellen, Kalmthout en Wuustwezel. De woning is behoudens een kleine uitbouw en de veranda volledig vergund maar moet totaal gerenoveerd worden. Onder de woning en het terras de grote kelder die via de trap binnen of via de hellingbaan achter de woning te bereiken is. Op de begane grond de inkomhal met toilet/douche, de keuken en de living met de trap naar de verdieping. De bovenverdieping heeft naast de nachthal twee slaapkamers en een badkamer. De woning is gelegen in Meer info...
een Zonevreemd gebied maar heeft gelukkig de status vergund. Er mag hier dus permanent gewoond worden en de bestaande woning mag in haar volle glorie hersteld worden. Zeker tot eind 2017 komt u dan onder voorwaarden ook nog in aanmerking voor het verlaagde BTW-tarief van 6% . Een project met werk en uitdaging maar zeer zeker een woonst naar uw dromen als u houdt van geborgenheid, gezelligheid én uw eigen domein. [Sluiten]
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Kapellen (2950) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1960. Het telt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 126 m². Het EPC-label is A+. Online sinds februari 2008. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 325.000, ofwel ± € 2.579 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Essensteenweg 5, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Essensteenweg 5, 2950 Kapellen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Kapellen?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.