Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Avenue de la Poule d'Eau 5, 1970 Wezembeek-Oppem

Huis in Wezembeek-Oppem
165 m² wonen
802 m² perceel
3 slaapkamers
€520.000

Avenue de la Poule d'Eau 5 - 1970 Wezembeek-Oppem - Maxime Real Estate biedt u deze 3-gevel woning met mooi potentieel voor.

Gelegen in een residentiële buurt in de Warandeberg wijk en nabij de Castle club, scholen, belangrijke invalswegen...

Deze te renoveren woning van /-165m² (volgens EPC) gebouwd in 1958 op een perceel van 8a02ca en is als volgt samengesteld:

Kelder: technisch gedeelte met verwarmingsketel, opbergkelder.

Gelijkvloers: Inkomhal met apart toilet, woon-eetkamer /-27m², keuken met ontbijthoek en veranda die toegang geeft tot de tuin met tuinhuisje en garage.

1e verdieping: Nachthal, 2 slaapkamers /-14-9m² en 3e slaapkamer /-11 met en-suite badkamer (ligbad, wastafel en WC).

Zolder: Zolderruimte die omgebouwd kan worden tot polyvalente ruimte.

Extra informatie: Dubbele beglazing (hout), gasketel (2008), ind. boiler voor badkamer, elektriciteit niet conform, vrij bij authentieke akte.

Dit pand kan onderworpen zijn aan de renovatieverplichting die de Vlaamse overheid oplegt voor woongebouwen met ingang van 1 januari 2023. Kijk voor meer informatie op de website van het Vlaams Klimaat- en Energieagentschap : https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen-vanaf-2023.

Overstromingsrapport : Perceel P-score: A, Gebouw G-score : A.

Deze informatie is louter indicatief en vormt op geen enkele wijze juridisch advies.

Wenst u meer informatie over deze woning Contacteer ons: 02.771.16.35 of info@maxime-realestate.be

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Wezembeek-Oppem (1970) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 520.000, ofwel ± € 3.152 per m². Het pand beschikt over een perceel van 802 m², een bewoonbare oppervlakte van 165 m², 3 slaapkamers. Online sinds september 2023. Het EPC-label is E (496 kWh/m²). Het pand dateert uit 1958.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 520.000
Type
Huis
Bewoonbaar
165 m²
Grond
802 m²
Bouwjaar
1958
Prijs/m²
€ 3.152
EPC
496 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
0BUHXW8CGVHU
Makelaar Code
5515449
EPC Certificaat
2908188
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Ligging & buurt

Avenue de la Poule d'Eau 5, 1970 Wezembeek-Oppem

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 3 slaapkamers.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 496 kWh/m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 165 m².
Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 520.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.152 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1958.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Avenue de la Poule d'Eau 5, 1970 Wezembeek-Oppem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wezembeek-Oppem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten