Ga naar inhoud

Jozef Van Bogaertstraat 50, 9200 Dendermonde

Huis Verhuurd in Dendermonde
115 m² wonen
€650

Jozef Van Bogaertstraat 50 - 9200 Dendermonde - Mooie woning met 2 slaapkamers in Sint-Gillis-Bij-Dendermonde!

Deze vernieuwde woning bevat op het gelijkvloers een aangename living, een volledig uitgeruste keuken (afwasmachine, koelkast, oven, ...) en een kelderberging.
Op de 1ste verdieping bevindt zich de 1ste slaapkamer, een badkamer met inloopdouche, toilet en lavabomeubel en de berging met aansluiting voor het wasmachine en droogkast. Via de vaste trap in de nachthal bereikt u de 2 ruime slaapkamers.

Extra troeven van deze woning zijn; de uitstekende ligging (centrum Sint-Gillis) met het station van Dendermonde op 5 min. wandelen en het zéér zuinig EPC (138 kWh/m² jaar)

Huurprijs: 650 euro.
BESCHIKBAAR VANAF 01/01/2022
Voor meer informatie of een afspraak kan u ons contacteren via of op het nummer 0472 835 307

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Dendermonde (9200) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds november 2021. Het telt een bewoonbare oppervlakte van 115 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 650, ofwel ± € 6 per m². Het EPC-label is B (138 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2018.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 650
Type
Huis
Bewoonbaar
115 m²
Prijs/m²
€ 6
EPC
138 kWh/m² B
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/01/2024 Immo Tijl €770
20/11/2021 Immo Tijl €650

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Krijg jouw persoonlijke Koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Jozef Van Bogaertstraat 50, 9200 Dendermonde

Wat werd er in Dendermonde werkelijk betaald?

Wat kopers werkelijk betaalden, volgens de geregistreerde verkoopakten. De vraagprijs van dit pand, elders op deze pagina, is wat de verkoper vroeg — niet wat er betaald werd.

Huis met 2 of 3 gevels (428)€ 281.375
Huis met 4 of meer gevels (84)€ 483.500

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 · 529 transacties. Gemeentecijfer, geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Omgevingsvergunningen in de buurt

Wat er binnen 500 meter is aangevraagd of vergund, volgens het Vlaamse Omgevingsloket. Handig om te weten wat er in de omgeving staat te gebeuren.

Aktename · op 50 m · ingediend 16-04-2026 · klasse 3 · Dendermonde

Dossiers uit 2024-2026. De klasse zegt hoe ruim een inrichting is ingedeeld (1 = de zwaarste categorie), niet dat er hinder is: ook een ziekenhuis valt eronder. Bron: Omgevingsloket Vlaanderen. Deze lijst is niet volledig en vervangt geen inzage in het officiële dossier.

Klimaat, energie & duurzaamheid

Energie & renovatie
EPC-label B
Indicatief energieverbruik: ± 15.870 kWh/jaar (ruw ± € 1.587/jaar).
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Dendermonde?
De vraagprijs is 650 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 138 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 4754120211120132248.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 115 m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 6 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jozef Van Bogaertstraat 50, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie

Ga verder met…