Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kardinaal Mercierstraat 29, 8000 Brugge

Huis in Brugge
66 m² wonen
66 m² perceel
€150.000

Kardinaal Mercierstraat 29 - 8000 Brugge - Dit op te frissen appartement bevindt zich in het gegeerde Kristus-Koning, vlakbij de Ezelpoort. U geniet er van een uitstekende bereikbaarheid door de nabijheid van diverse invalswegen en bushaltes op wandelafstand. Bovendien bereikt u met de fiets het station in minder dan tien minuten.

Het appartement bevindt zich op de derde verdieping van de kleinschalige residentie Di Lorca. Er is een inkomhal met gastentoilet en vestiairekast, een ruime lichtrijke woonkamer met een open keuken, een zeer ruime slaapkamer en een badkamer met wastafel en douche. Er is ook nog een privatieve kelderberging en een gemeenschappelijke fietsenberging. De energie-efficiëntie wordt versterkt door de recente hoogrendementsbeglazing met schrijnwerk in PVC. Mits een opknapbeurt maakt u van dit appartement uw gezellige thuisbasis op deze perfecte locatie!

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Brugge (8000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 66 m², een perceel van 66 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 150.000, ofwel ± € 2.273 per m². Online sinds mei 2024. Het EPC-label is B (157 kWh/m²). Het pand dateert uit 1969. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 61.400.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 150.000
Type
Huis
Bewoonbaar
66 m²
Grond
66 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 2.273
EPC
157 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
U91UEJOBGDJ-
EPC Certificaat
20210420-0002403958-GD-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/09/2024 Particulier €275.000
29/05/2024 Immo Isera Brugge €150.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kardinaal Mercierstraat 29, 8000 Brugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 61.400 euro.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Neen.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 66 m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 157 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1969.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.273 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kardinaal Mercierstraat 29, 8000 Brugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten