Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Blazoenstraat 15, 9000 Gent

Huis in Gent
110 m² wonen
78 m² perceel
4 slaapkamers
€385.000

Blazoenstraat 15 - 9000 Gent - LIGGING

Deze instapklare woning is gelegen in een vlot bereikbare omgeving nabij Gent centrum. Dankzij deze goede ligging staat u zo in het historische centrum van Gent. Eveneens staat u vlot buiten Gent dankzij de nabijgelegen invalswegen. In de omgeving zijn er tal van winkels, scholen, sport en ontspanning terug te vinden. Ook is er een ruim aanbod aan openbaar vervoer (MOBISCORE: 9,2/10).

INDELING

U komt binnen in de inkomhal, deze geeft toegang tot de ruime badkamer voorzien van douche en dubbele wastafel. Op het gelijkvloers is er eveneens een ruime leefruimte en keuken terug te vinden. De keuken is uitgerust met alle nodige toestellen. Via een groot schuifraam in de keuken heeft u toegang tot de stadstuin.

Op de eerste verdieping kan u een gastentoilet en twee ruime kamers terugvinden. Via de trap kan u doorgaan naar de tweede verdieping, hier zijn er nog eens twee kamers.

TROEVEN

- Ideale starterswoning
- Buitenruimte
- Nabij centrum Gent!
- Gunstig EPC - B

Ben je geïnteresseerd in een centraal gelegen woning met 4 slaapkamers Dan is deze woning zeker iets voor u!

Contacteer Arthur voor meer info en/of een bezoek: 043 90 90 94.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 385.000, ofwel ± € 3.500 per m². Het telt 4 slaapkamers, een perceel van 78 m², een bewoonbare oppervlakte van 110 m². Online sinds augustus 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 385.000
Type
Huis
Bewoonbaar
110 m²
Grond
78 m²
Prijs/m²
€ 3.500
Aanvullende details
Referentie
GTA7FQA8OCLM
Makelaar Code
5491584
EPC Certificaat
2944051
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
nee
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
nee
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/05/2024 Cornelis Goeman €329.000
20/09/2023 Immo Da Vinci €385.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Blazoenstraat 15, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: ja.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is GTA7FQA8OCLM.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 385.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.500 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 110 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Blazoenstraat 15, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten