Rue Porte à l'Eau 2, 6660 Houffalize
Rue Porte à l'Eau 2 - 6660 Houffalize - HUIS TE KOOP HOUFFALIZE - RUE PORTE À, L'EAU 2
Woning volledig gerenoveerd, dichtbij het centrum van de stadje van Houffalize.
De woning biedt aan een gezellige woonruimte. Ze ligt in een rustige straat dichtbij het stedelijke park, langs de Ourthe. Op gelijkvloers vindt u de inkomhal, een ingerichte keuken, een salon, toilet en een ontspanningkamer met sauna.
Op de eerste verdieping: een slaapkamer met badkamer (ligbad, wc, wastafel) een slaapkamer met douche, wastafel en toilet.
De zolder op de tweede verdieping is volledig ingericht: daar ligt een prachtige ruimte met slaapkamer, dressing en badkamer (ligbad, dubbele wastafel) toilet.
Kleine hof. Kelders met waskamer en verwarmingkelder. Goede isolatie (dak en muren), electriciteit met nachttarief, PVC ramen met dubbele beglazing.
Goede ligging, veel toeristische activiteiten in de streek.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Houffalize (6660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds november 2012. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 190.000. Het pand beschikt over 3 slaapkamers. Het EPC-label is C (270 kWh/m²). Het pand dateert uit 1950.
Kenmerken
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
RenovatieRadar
Indicatieve renovatiekosten om dit pand energiezuiniger te maken — bandbreedtes, geen aannemersofferte.
Indicatief (kostentabellen BE 2026), afhankelijk van de staat van het pand. Vraag altijd een offerte bij een vakman; premies en verplichtingen verschillen per gewest.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Porte à l'Eau 2, 6660 Houffalize
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Krijg jouw persoonlijke Koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Rue Porte à l'Eau 2, 6660 Houffalize
Veelgestelde vragen over dit pand
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Houffalize?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houffalize.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.