Aller au contenu

Deuzeldlaan 42, 2900 Schoten

Maison archivé à Schoten
155 m² habitables
252 m² terrain
3 chambres
1 salles de bain
€1.125
Archivé
Dernier prix demandé connu

Deuzeldlaan 42 - 2900 Schoten - Energiezuinig, vernieuwd triplexappartement van 155 m² met 3 ruime slaapkamers, bureaukamer, heerlijk zonneterras en parkeerplaats

Energiezuinig: EPC 160 (B-label) | Volledig vernieuwd | Veel lichtinval en open gevoel | Ruime leefruimte met haard | Open keuken | 3 slaapkamers bureaukamer | Autostaanplaats | Condensatieketel 2014 | Hoogrendementsglas | Geen gemeenschappelijke kosten | Onmiddellijk beschikbaar | Elektriciteit conform | Toplocatie: centraal vlakbij groen

Wat staat er op de wensenlijst voor uw nieuwe woning Een groot appartement met genoeg slaapkamers, veel natuurlijk licht en helemaal in orde Dan is deze triplex in Schoten met 3 slaapkamers, bureaukamer en heerlijk zonneterras een buitenkans! Het frisse en volledig vernieuwde appartement is energiezuinig dankzij de goede isolatie en er valt veel licht binnen. Ook ligt de woning vlakbij winkels, scholen en bushaltes. En met de auto bereikt u vlot de autosnelweg. Gaat uw hartslag ook spontaan de hoogte in Dan is snel bellen de boodschap.

Indeling van het appartement: Inkomhal: het appartement ligt op de eerste verdieping in een gezellig, kleinschalig gebouw – dat u bereikt via de trap in de gemeenschappelijke hal. Leefruimte: via de dubbele glazen deur wandelt u de leefruimte binnen. Centraal in de woonkamer staat de haard. Ook al is er centrale verwarming, op koude dagen is het eens zo gezellig om de haard aan te steken. Er is plaats voor een groot salon en een ruime eettafel, waaraan u gezellig kunt dineren met uw vrienden. Keuken: de keuken heeft witte, greeploze kasten, een kookeiland, een keramisch kookvuur, afzuigkap, oven, vaatwasser (2019) en een koelkast met vriesvak. U kan er gemakkelijk een extra tafel of een kast zetten om voorraad in op te bergen. Terras: via het schuifraam loopt u het terras op. Lekker dicht bij de keuken, zo heeft u altijd een reden om buiten te eten. Apart toilet: in de hal heeft u een gastentoilet met handenwasser. 2 slaapkamers bureaukamer: op de tweede verdieping vindt u de eerste 2 ruime slaapkamers – waarvan 1 momenteel is ingericht als dressing. De derde kamer op deze verdieping kan u gebruiken als bureau- of speelkamer, en daar vindt u ook de trap naar de volledig afgewerkte zolderverdieping. Badkamer: in de moderne badkamer met grijze tegelvloer begint u de ochtend in de douche of aan de wastafel met spiegelkast. U heeft er een tweede toilet en een raam voor natuurlijk licht en verse buitenlucht. Zolderverdieping: de mooiste verrassing krijgt u op het laatst – want boven wacht u nog een prachtige ruimte van ca. 32 m² (!). Richt u deze in als ultieme masterbedroom of gebruikt u ze als hobbykamer, man cave of cinema Mogelijkheden genoeg! De twee dakramen zorgen voor natuurlijke lichtinval en onder de schuine daken werden overal op maat gemaakte kasten voorzien. Voortuinparking: in de voortuin bevindt zich een privatieve plaats waar u uw wagen kunt parkeren, deze is verplicht mee te huren aan 75 € per maand. Goed om te weten
Het dak van het gebouw werd in 2014 vernieuwd en geïsoleerd met 10 cm PUR. U verwarmt met een zuinige condensatieketel (2014) op gas van het merk ‘Viessmann’. De pvc ramen zijn voorzien van hoogrendementsglas, het schuifraam is vervaardigd uit hout. Deze investeringen zorgen voor een mooie epc-score van 160 kWh/m²jaar. De elektrische installatie werd conform gekeurd in 2014 (tot 2039). De aansluiting voor uw wasmachine vindt u in de keuken. Er zijn geen gemeenschappelijke kosten. De verbruiksmeters zijn gezamenlijk en het verbruik wordt gedeeld met de mede-eigenaar van de studio op het gelijkvloers.

Overstromingsrapport: P-score: A; G-score: A.

Praktisch
Waarborg: 3 maanden op geblokkeerde rekening – plaatsbeschrijving op gedeelde kosten.

Goed gelegen aan Cogelspark in Schoten
Het triplexappartement is recht tegenover het Cogelspark gelegen, maar ook het Bouckenborghpark treft u op wandelafstand. En met de fiets staat u in 20 minuten op de Meir in Antwerpen. Met de auto rijdt u op 7 minuten naar de Ring van Antwerpen. Bussen 610, 620 en 629 stoppen vlakbij en brengen u op regelmatige tijdstippen naar ’t Stad. Om te shoppen hoeft u in ieder geval niet naar Antwerpen, want in de buurt zijn er winkels genoeg. Op 4 minuten wandelen treft u een basisschool en op 6 minuten wandelen een kinderopvang.

Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem contact op via of.
Benieuwd hoeveel úw woning waard is Maak een vrijblijvende afspraak.

À propos de ce bien

Ce bien — un maison à Schoten (2900) — a été proposé à la location et n'est plus en ligne (archivé). En ligne depuis février 2024. Le bien date de 1959. Le label PEB est B (160 kWh/m²). Le dernier prix demandé était de € 1.125, soit ± € 7 par m². Le bien offre une surface habitable de 155 m², 3 chambres, 1 salle de bain, un terrain de 252 m².

Caractéristiques

Il semble que cette annonce ne soit plus disponible.
Publicité
Dernier prix demandé connu
€ 1.125
Type
Maison
Habitable
155 m²
Terrain
252 m²
Année de constr.
1959
Prix/m²
€ 7
PEB
160 kWh/m² B

Détails supplémentaires

Référence
GEQMKEGWQH2O
Code agence
3683504
Aménagement du territoire
Permis d'urbanisme
Ouiagent
Citation lancée
Aucune mesure judiciaire de réparation ou mesure administrative imposéeagent
Droit de préemption
Nonagent
Permis de lotir
Nonagent
Affectation urbanistique
Zone d'habitatagent
Partager ce bien
Créez un rapport partageable avec le prix, les frais et la marge de négociation — le destinataire n'a pas besoin de compte.
Publicité

Historique des prix de cette adresse

DateProposé parPrix demandé
23/02/2024 Est8 €1.125
02/01/2012 -- €220.000

D'autres prix ont été trouvés à cette adresse. Créez un compte gratuit pour consulter davantage de prix à cette adresse

Obtenez votre Score d'achat personnel

Indiquez votre budget, le quartier souhaité et vos préférences et voyez immédiatement à quel point ce bien vous convient — avec une explication par aspect.

Situation & quartier

Deuzeldlaan 42, 2900 Schoten

Climat, énergie & durabilité

Énergie & rénovation
PEB B
Consommation énergétique indicative: ± 24.800 kWh/an (brut ± € 2.480/an).
✅ Ce bien satisfait déjà à l'obligation de rénovation flamande (label D au minimum).

ℹ️ Ces informations sont générées automatiquement à partir de sources publiques : l'estimation énergétique/rénovation sur la base du PEB communiqué. Tous les chiffres sont indicatifs et ne remplacent pas une visite sur place, un expert PEB ou un certificat officiel.

Voir le profil complet du quartier de Schoten
Publicité

Qu'a-t-on réellement payé pour un bien à Schoten sur l'année jusqu'au premier trimestre 2026 ?

Ce que les acheteurs ont réellement payé selon les actes de vente enregistrés.

TypePrix médianMoitié des ventes entre
(410)€ 421.281€ 335.500 – € 618.907
(228)€ 274.375€ 225.250 – € 331.000
(276)€ 365.875€ 308.375 – € 438.250
(134)€ 745.688€ 601.909 – € 987.250

Par trimestre (toutes les maisons)
· · ·

€ 450.125€ 150.000
Période du graphique au
Évolution par trimestre — Toutes les maisons à Schoten : € 201.500 (2010Q1) → € 450.125 (2026Q1)Évolution par trimestre — Appartement à Schoten : € 150.000 (2010Q1) → € 270.000 (2026Q1)

Période du 2025Q2 au 2026Q1 — chaque médiane ci-dessus est la moyenne des médianes trimestrielles de cette période. 638 ventes enregistrées : 410 maisons et 228 appartements. Ce chiffre concerne toute la commune de Schoten, pas cette rue ni ce quartier, et ce n'est pas une estimation de ce bien. Source : Statbel (CC BY 4.0).

Publicité
Estimation de la valeur Recevez une estimation gratuite et sans engagement de : Deuzeldlaan 42, 2900 Schoten Estimation gratuite →
Archivé

Ce bien n'est plus disponible

Cette annonce n'est plus en ligne. Découvrez des biens comparables ou consultez les prix moyens de l'immobilier à Schoten.

Informations complémentaires

Poursuivez avec…