Hemelstraat 101, 9200 Dendermonde
Hemelstraat 101 - 9200 Dendermonde - Volledig afgewerkt modern duplex appartement met veel lichtinval. Op de eerste verdieping is er een open, volledig ingerichte keuken (granieten werkblad) met aanpalend een berging - wasplaats, vestiaire, toilet, ruime woonkamer (parket) en terras. De 2de verdieping heeft 3 slaapkamers, een berging en een badkamer. De zolder is bereikbaar via een valluik. Er is overal dubbele beglazing (PVC) en Centrale verwarming op aardgas. Er is een staanplaats voorzien voor meerdere auto's. Dit appartement is centraal gelegen en op wandelafstand van winkels, school en station. De huurprijs bedraagt &euro,700. Kom snel een kijkje nemen naar dit prachtig appartement.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hemelstraat 101, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 | |
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Hemelstraat 101, 9200 Dendermonde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
Marktcijfers in Dendermonde
Vergelijkbare panden te koop in Dendermonde
Recent verkocht in Dendermonde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop