Ga naar inhoud

Nieuwpoortlaan 137 0602, 8660 De Panne

Appartement Te Koop in De Panne
38 m² wonen
1 slaapkamers
€ 139.000
In het kort
  • Volledig gerenoveerd 1-slaapkamerappartement op zesde verdieping in De Panne
  • Amper enkele meters van het strand en duinen gelegen
  • Instapklaar met moderne badkamer, open keuken en terras
  • Ideaal als tweede verblijf of beleggingspand in rustige residentie met lift
instapklaarstranddichtbijterrasliftgerenoveerdtweede verblijfrustige liggingzee- en duinnabij

Nieuwpoortlaan 137 0602 - 8660 De Panne - De Panne – Instapklaar 1-slaapkamerappartement in residentie La Caravelle Op zoek naar een zorgeloos vakantieverblijf of een slimme investering aan de kust- Dit volledig gerenoveerde en instapklare 1-slaapkamerappartement op de zesde verdieping van de residentie La Caravelle bevindt zich op amper enkele stappen van het strand en de duinen van De Panne. Een ideale pied-à-terre voor wie rust, zeelucht en comfort wil combineren. Indeling: Het appartement beschikt over een inkomhal, een apart toilet, een lichtrijke woonkamer met open en ingerichte keuken, een aparte slaapkamer, een moderne badkamer met douche en een aangenaam terras. Troeven: - Volledig gerenoveerd en instapklaar - Op slechts enkele meters van zee en duinen - Ideaal als tweede verblijf of investering - Rustige, goed onderhouden residentie met lift - Centrale ligging en vlotte bereikbaarheid in De Panne Aangeboden met 1 jaar ERA Comfort Garantie.

1 foto · veeg of gebruik de pijlen

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in De Panne (8660), staat te koop. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 446. De vraagprijs bedraagt € 139.000, ofwel ± € 3.658 per m². Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 38 m², 1 slaapkamer. Het EPC-label is B (156 kWh/m²). Online sinds juni 2026.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 139.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
38 m²
Prijs/m²
€ 3.658
EPC
156 kWh/m² B

Aanvullende details

Kadastraal Inkomen
€ 446
Referentie
FL8TK25NP6I4
Makelaar Code
00PTs00000cQBzeMAG
EPC Certificaat
202206140002622420-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereiktmakelaar
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegdmakelaar
Voorkooprecht
Neemakelaar
Verkavelingsvergunning
Neemakelaar
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebiedmakelaar
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebiedmakelaar
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Prijs Geschiedenis
14 Jun 2026
€139.000 / ERA Servimo

Eerder aangeboden op dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/06/2026 ERA At Sea €139.000
Meld u GRATIS aan om deze prijzen te vergelijken met de rest van de straat en de gemeente, en om ze te exporteren.

Wat kost de aankoop?

Geschatte bijkomende kosten (registratierechten, notaris-ereloon en aktekosten) bovenop de aankoopprijs — Vlaanderen.

Aankoopprijs€ --
Registratierechten (2%)€ --
Notaris-ereloon (incl. 21% btw)€ --
Akte- & dossierkosten (raming)€ --
Geschat totaal€ --
Kosten bovenop de prijs€ --

Indicatieve raming (Vlaanderen, 2026). Het verlaagde tarief van 2% geldt enkel voor je enige eigen woning onder bepaalde voorwaarden. Werkelijke kosten variëren — vraag een exacte berekening aan je notaris.

Koop je deze woning in De Panne? Reken bovenop de vraagprijs van € 139.000 ook de registratierechten per gewest en notariskosten, en bekijk hoeveel je kunt lenen tegen de actuele hypotheekrente.

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

Biedindicatie

Hoe verhoudt dit pand zich tot vergelijkbare panden in De Panne (8660)?

Je richtbod is berekend

De berekening hierboven is klaar. Meld je aan om het richtbod en de marge te zien. Een account is gratis en je hebt het meteen nodig om je berekening later terug te vinden.

Meld je aan met Google? Ga dan langs de gewone aanmeldpagina. Je komt daarna vanzelf terug bij dit pand.

Waarom een account? De berekening steunt op onze eigen historiek van vraagprijzen. We geven ze aan mensen die hun zoektocht bij ons voeren, niet aan geautomatiseerde bezoekers die de cijfers wegtrekken.

Betrouwbaarheid van deze indicatie: hoog

Gebaseerd op 85 panden die vandaag te koop staan en 21 panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in De Panne (8660).

Toon waarop dit gebaseerd is
  • Prijsverloop van dit pand De vraagprijs staat nog op het startbedrag en het pand staat pas 72 dagen online. Er is weinig ruimte.
  • Tijd op de markt Dit pand staat 72 dagen online tegenover 733 dagen voor vergelijkbare panden. Het gaat snel, bied dicht bij de vraagprijs.
  • Prijs per vierkante meter € 3.658 per m² tegenover € 4.000 in de buurt. Dat zit binnen de normale spreiding.
  • Prijsdaling tot verkoop in de buurt Panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in De Panne (8660), stonden op het einde gemiddeld 6,8 % onder hun startprijs. Bij 86 % van die panden zakte de vraagprijs minstens één keer. Wie zakte, zakte mediaan met 7,4 %.

Deze indicatie komt uit onze eigen historiek van gepubliceerde vraagprijzen en publicatieduur. Het is geen schatting van de waarde, geen advies en geen bod. Wat een verkoper aanvaardt, hangt af van zaken die wij niet zien: de staat van het pand, de reden van de verkoop en de andere kandidaten.

Krijg jouw persoonlijke koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Nieuwpoortlaan 137 0602, 8660 De Panne

📍 Wonen in deze buurt — De Panne (8660) automatisch samengesteld

Dit appartement in De Panne biedt je een woonplek in een charmante kustgemeente waar alles wat je nodig hebt binnen bereik ligt. De buurt beschikt over diverse voorzieningen die het dagelijks leven gemakkelijk maken. Dit is een ideale locatie voor wie op zoek is naar een comfortabele woning in een levendige omgeving, of je nu starter, gezin of investeerder bent.

ℹ️ Deze buurtinformatie is automatisch samengesteld op basis van openbare kaartgegevens (OpenStreetMap). Afstanden zijn hemelsbreed en indicatief.

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 446 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 156 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 139.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 1 slaapkamer.

Bereikbaarheid en geluid

Openbaar vervoer

38 m

tot De Panne Canadezenplein (De Lijn), 5 vertrekken tussen 7 en 9 uur. Binnen 500 m samen 11 vertrekken.

Geluid (officiële kaarten)

Dit pand ligt buiten elke gekarteerde contour. De kaarten tonen alleen belangrijke wegen en spoorlijnen, dus een drukke straat kan er wel zijn zonder hier te staan.

Het etmaal in deze buurt

Eerste vertrek 04:24
Laatste vertrek 00:28 ’s nachts
Op zondag 90% van een werkdag
061218

118 vertrekken binnen 500 m op een gewone dinsdag, gelijkmatig verdeeld tussen 0 en 24 uur. Het laatste vertrek is om 00:28, dus een avond in de stad kan zonder auto. Tussen middernacht en 4 uur: 1 vertrekken. Zaterdag 105% en zondag 90% van het aanbod op een werkdag.

Vertrekken geteld op een gewone dinsdag buiten de schoolvakanties (27-10-2026 in de dienstregeling) volgens De Lijn, NMBS, MIVB en TEC. Zaterdag en zondag zijn die van dezelfde week. Alle haltes binnen 500 m worden opgeteld, in beide richtingen: het aantal zegt hoe vaak er íets vertrekt, niet hoe vaak er iets naar één bestemming rijdt. Geluid: strategische geluidsbelastingskaarten uit de Europese richtlijn 2002/49/EG — Vlaamse overheid (kartering 2021) en Waalse overheid (kartering 2022).

Bouwplannen in de buurt

Zware vergunningsdossiers rond dit adres: nieuwbouw binnen 250 meter, verkavelingen, winkels en bedrijven binnen 500 meter.

In de buurt liggen 2 dossiers: 1 is vergund, 1 wacht nog op een beslissing. Het dichtste ligt op 206 meter.

Nieuwbouw of herbouw vergund op 206 m · ingediend in juli 2025
Nieuwbouw of herbouw nog geen beslissing op 214 m · ingediend in februari 2026

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen, bijgewerkt in augustus 2026. Wij tonen dossiers vanaf 1 januari 2024; oudere vergunningen zitten niet in deze gegevens. Geweigerde en stopgezette dossiers laten wij weg. Een vergunning betekent niet dat er ook gebouwd wordt.

Klimaat, energie & duurzaamheid

💧 Overstromingsrisico
Geen overstroming gemodelleerd
Op dit adres is geen noemenswaardig overstromingsrisico gemodelleerd in de officiële watertoetskaarten (2023).
Energie & renovatie
EPC-label B
Indicatief energieverbruik: ± 5.928 kWh/jaar (ruw ± € 593/jaar).
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: overstromingsgevoeligheid via de Vlaamse watertoetskaarten (VMM/waterinfo.be, 2023) en de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Bekijk het volledige buurtprofiel van De Panne
📈 Vastgoedprijzen in De Panne (8660)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Prijsevolutie in De Panne

Prijsevolutie in De Panne – historische vastgoedprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers zijn gebaseerd op 5.269 zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief voor De Panne en worden dagelijks bijgewerkt. De gemiddelde vraagprijs ligt doorgaans iets hoger dan de uiteindelijke verkoopprijs; voor gronden tonen we de prijs per m². Voor huizen steeg de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 306.904) en 2026 (€ 376.664) met ongeveer 23%. Voor appartementen daalde de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 355.207) en 2026 (€ 288.671) met ongeveer 19%. Voor gronden steeg de gemiddelde prijs per m² tussen 2021 (€ 205/m²) en 2026 (€ 3.027/m²) met ongeveer 1377%.

HuizenAppartementenGronden
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische vastgoedprijzen? KLIK HIER

Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in De Panne in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?

Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.

TypeMediaanprijsHelft ging tussen
(461)€ 228.625€ 150.625 – € 321.750
(85)€ 261.488€ 205.875 – € 363.125
(131)€ 297.488€ 207.750 – € 404.375

Per kwartaal (appartement)
· · ·

€ 332.000€ 117.500
Periode van de grafiek t/m
Verloop per kwartaal — Appartement in De Panne: € 136.000 (2010Q1) → € 251.000 (2026Q1)Verloop per kwartaal — Alle huizen in De Panne: € 151.500 (2010Q1) → € 287.000 (2026Q1)

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 592 geregistreerde verkopen: 131 huizen en 461 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente De Panne, niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Prijsverlagingen in deze regio

Periode:

Van 1.158 afgeronde aanbiedingen in De Panne (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 18,3% ooit de vraagprijs.

Mediane verlaging: 7,0% (ongeveer € 17.500).

Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.

Vergelijkbare panden te koop in De Panne

Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te koop bijkomen in De Panne.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nieuwpoortlaan 137 0602, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com

Ga verder met…