Ga naar inhoud

Lovelddreef 4, 9880 Aalter

Huis gearchiveerd in Aalter
180 m² wonen
3180 m² perceel
4 slaapkamers
€385.000
Gearchiveerd
Laatst gekende vraagprijs

Lovelddreef 4 - 9880 Aalter - In de residentiële wijk 'Loveld' bieden wij deze charmante bungalow te koop aan op een uitzonderlijk royaal perceel van maar liefst 3.180 m². Dit ruim stuk grond biedt privacy en groen, gecombineerd met een ongeëvenaarde centrale ligging. U woont hier op een boogscheut van het bruisende centrum van Aalter, waar scholen, winkels, horeca en het station vlot bereikbaar zijn. Bovendien geniet u van een uitstekende en snelle verbinding naar de E40 richting Gent en Brugge. Zoekt u een veelzijdige bouwgrond in Aalter of droomt u van een bungalow te koop op een absolute toplocatie? De eigendom wordt aangeboden via de Pre-sale formule. De vermelde prijs is een instelprijs.

9 foto's · veeg of gebruik de pijlen

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Aalter (9880) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). Het EPC-label is F (1120 kWh/m²). Het pand dateert uit 1964. Online sinds augustus 2026. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 180 m², 4 slaapkamers, een perceel van 3.180 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 385.000, ofwel ± € 2.139 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Advertentie
Laatst gekende vraagprijs
€ 385.000
Type
Huis
Bewoonbaar
180 m²
Grond
3180 m²
Bouwjaar
1964
Prijs/m²
€ 2.139
EPC
1120 kWh/m² F
Pand & perceelDigitaal Vlaanderen
Perceel
3.180 m²
Bebouwd
180 m²
Tuin
3.000 m²
Bebouwingsgraad
6 %

RenovatieRadar

Indicatieve renovatiekosten om dit pand energiezuiniger te maken — bandbreedtes, geen aannemersofferte.

Minimaal
€ 7.860 → € 12.560
Economisch optimaal
€ 21.540 → € 33.800
Ambitieus
€ 33.040 → € 56.800
DakisolatieMuurisolatieHoogrendementsglasCondensatieketel
Totale instapkost incl. economische renovatie€ 418.547 → € 430.807

Indicatief (kostentabellen BE 2026), afhankelijk van de staat van het pand. Vraag altijd een offerte bij een vakman; premies en verplichtingen verschillen per gewest.

Aanvullende details

Referentie
RTQW4000JSOE
Makelaar Code
D9880-26056
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
jamakelaar
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegdmakelaar
Rechterlijke beslissing
neemakelaar
Voorkooprecht
neemakelaar
↳ Officieel bekend: Geen recht van voorkoop gekendDigitaal Vlaanderen
Verkavelingsvergunning
neemakelaar
Stedenbouwkundige bestemming
woonparkmakelaar
Overstromingsgevoelig gebied
neemakelaar
Statistische sector
KranepoelDigitaal Vlaanderen
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Advertentie

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/08/2026 Dewaele €385.000

Krijg jouw persoonlijke koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Lovelddreef 4, 9880 Aalter

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1964.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.139 euro per m².
Hoe groot is het perceel?
Het perceel is 3.180 m² groot.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 1120 kWh/m².
Hoeveel tuin heeft dit pand?
De tuin is ongeveer 3.000 m², berekend als het perceel min de bebouwde oppervlakte.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 180 m².

Bereikbaarheid en geluid

Openbaar vervoer

483 m

tot Aalter Beukenpark (De Lijn), 2 vertrekken tussen 7 en 9 uur.

Dichtstbijzijnde station

2,1 km

tot Aalter

Geluid (officiële kaarten)

Dit pand ligt buiten elke gekarteerde contour. De kaarten tonen alleen belangrijke wegen en spoorlijnen, dus een drukke straat kan er wel zijn zonder hier te staan.

Het etmaal in deze buurt

Eerste vertrek 07:25
Laatste vertrek 17:48
Op zondag niets
061218

8 vertrekken binnen 500 m op een gewone dinsdag, het drukst tussen 16 en 17 uur. Na 17:48 vertrekt er niets meer. Zaterdag 0% en zondag 0% van het aanbod op een werkdag.

Vertrekken geteld op een gewone dinsdag buiten de schoolvakanties (27-10-2026 in de dienstregeling) volgens De Lijn, NMBS, MIVB en TEC. Zaterdag en zondag zijn die van dezelfde week. Alle haltes binnen 500 m worden opgeteld, in beide richtingen: het aantal zegt hoe vaak er íets vertrekt, niet hoe vaak er iets naar één bestemming rijdt. Geluid: strategische geluidsbelastingskaarten uit de Europese richtlijn 2002/49/EG — Vlaamse overheid (kartering 2021) en Waalse overheid (kartering 2022).

Bouwplannen in de buurt

Zware vergunningsdossiers rond dit adres: nieuwbouw binnen 250 meter, verkavelingen, winkels en bedrijven binnen 500 meter.

In de buurt liggen 2 dossiers: 2 zijn vergund. Het dichtste ligt op 160 meter.

Nieuwbouw of herbouw vergund op 160 m · ingediend in maart 2025
Nieuwbouw of herbouw vergund op 232 m · ingediend in maart 2026

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen, bijgewerkt in september 2026. Wij tonen dossiers vanaf 1 januari 2024; oudere vergunningen zitten niet in deze gegevens. Geweigerde en stopgezette dossiers laten wij weg. Een vergunning betekent niet dat er ook gebouwd wordt.

Klimaat, energie & duurzaamheid

Energie & renovatie
EPC-label F
Indicatief energieverbruik: ± 201.600 kWh/jaar (ruw ± € 20.160/jaar).
⚠️ Renovatieverplichting: in Vlaanderen moet een residentieel gebouw met label E of F binnen 6 jaar na aankoop gerenoveerd worden tot minstens label D.
Ruwe raming om label D te halen: € 45.000 – € 81.000. Typische maatregelen:
  • Dak- of zoldervloerisolatie
  • Hoogrendementsbeglazing
  • Muur- en/of vloerisolatie
  • Zuinige verwarming (warmtepomp of condensatieketel)

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Bekijk het volledige buurtprofiel van Aalter
Advertentie

Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Aalter in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?

Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.

TypeMediaanprijsHelft ging tussen
(255)€ 361.125€ 284.750 – € 464.500
(39)€ 253.000€ 198.500 – € 306.250
(115)€ 333.125€ 269.505 – € 417.250
(140)€ 412.578€ 316.813 – € 556.421

Per kwartaal (alle huizen)
· · ·

€ 431.250€ 205.000
Periode van de grafiek t/m
Verloop per kwartaal — Alle huizen in Aalter: € 208.750 (2010Q1) → € 385.000 (2026Q1)

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 294 geregistreerde verkopen: 255 huizen en 39 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Aalter (postcodes 9880, 9881, 9910), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Prijsverlagingen in deze regio

Periode:

Van 456 afgeronde aanbiedingen in Aalter (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 13,6% ooit de vraagprijs.

Mediane verlaging: 5,9% (ongeveer € 25.000).

Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.

Advertentie
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lovelddreef 4, 9880 Aalter Gratis waardecheck →
Gearchiveerd

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aalter.

Bijkomende informatie

Ga verder met…