Wereldtentoonstellingslaan 65-bus-3, 1083 Ganshoren
Wereldtentoonstellingslaan 65-bus-3 - 1083 Ganshoren - Appartement (in renovatie) 3 kamers garage in klein gebouw
Groot appartement met garage in het gebouw: living, ingerichte keuken, gang met ingebouwde vestiaire-kast, badkamer met douche of bad, afzonderlijke WC, 3 kamers, individuele verwarming op gas met nieuwe condens ketel, op gelijkvloers berging en grote garage met oprit achteraan gebouw. Appartement wordt op dit ogenblik vernieuwd. Vloerbedekking living en kamers: laminaat. Keuken, gang en badkamer: gresvloer (kan in samenspraak met kopers bepaald worden.) Inrichting keuken en badkamer in samenspraak met kopers. Gebouw bestraat uit 4 appartementen boven elkaar en drie garages op gelijkvloers. Meer info...
Zeer goede ligging, dicht bij centrum Brx, dicht bij school. Woonbuurt. Rechtover klein parkje. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Wereldtentoonstellingslaan 65-bus-3, 1083 Ganshoren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Wereldtentoonstellingslaan 65-bus-3, 1083 Ganshoren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ganshoren.
Marktcijfers in Ganshoren
Vergelijkbare panden te koop in Ganshoren
Recent verkocht in Ganshoren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.