Gerard Walschapstraat , 2180 Ekeren
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te koop in Ekeren:
Gerard Walschapstraat - 2180 Ekeren - VERKOCHT
Interesse in deze woning Bekijk de virtuele toer en maak via Livitas.be online een afspraak.
In 1997 werd deze gezellige woning gebouwd met 4 slaapkamers, een tuin en een garage en dit op een boogscheut van de nieuwe Park & Ride dat je binnenkort zal verbinden met heel Antwerpen.
Het gelijkvloers is voorzien van een woonkamer met plancher vloer en komt uit op een volledig ingericht keuken met ingemaakte toestellen. Heerlijke koffie is beschikbaar tijdens de rondleiding maar dit toestel zal de eigenaar meenemen. De west gelegen tuin geeft je voldoende privacy en je kan zowel de schaduw als de zon opzoeken. Wordt het toch te warm op het terras kan je de zonnetent uitrollen om nog meer te genieten van je apero.
Via een ijzeren trap kom je op de eerste verdieping terecht waar 3 slaapkamers zijn met laminaatvloer en de badkamer met ligbad en douchescherm.
Het mooiste paradijs kom je tegen op de tweede verdieping waar je onder de Veluxen de sterrenhemel kan bewonderen en je kleren in de inloop dressing kan ophangen.
De garage is mooi meegenomen voor je auto, fietsen of ander persoonlijk gerief en om je wasmachine en droogkast te laten draaien.
De woning is volledig uitgerust met rolluiken, centrale verwarming op gas (Vaillant Excellent), 2 wc's, en zonnepanelen met terugdraaiende meter.
Beschikbaar vanaf 1/2/2022. De akte kan vroeger verleden worden en zal de eigenaar een nader te bepalen verblijfsvergoeding betalen.
Boek vandaag online je afspraak.
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Ekeren (2180) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). Het EPC-label is B (200 kWh/m²). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 135 m², een perceel van 148 m², 4 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 329.900, ofwel ± € 2.444 per m². Online sinds juli 2021. Het pand dateert uit 1997. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.031.
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Gerard Walschapstraat, 2180 Ekeren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Gerard Walschapstraat, 2180 Ekeren
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Klimaat, energie & duurzaamheid
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).
ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Ekeren in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (2.872) | € 372.113 | € 293.500 – € 484.125 |
| (6.498) | € 247.000 | € 194.756 – € 323.400 |
| (2.747) | € 368.844 | € 291.250 – € 468.500 |
| (125) | € 619.518 | € 464.625 – € 1.013.841 |
Per kwartaal (alle huizen)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 9.370 geregistreerde verkopen: 2.872 huizen en 6.498 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Antwerpen, waar Ekeren onder valt (postcodes 2000, 2018, 2020, 2030, 2040, 2050, 2060, 2099, 2100, 2140, 2150, 2170, 2180, 2600, 2610, 2660), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Prijsverlagingen in deze regio
Van 863 afgeronde aanbiedingen in Ekeren (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 10,3% ooit de vraagprijs.
Mediane verlaging: 5,2% (ongeveer € 19.000).
Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.