Ga naar inhoud
Verfijnen
Wis alle filters (2) 🗺️ Bekijk op kaart
🚗 Zoek op reistijd
Prijs
tot
Soort aanbod
Toon meer (2)
Soort bouw
Slaapkamers
tot
Badkamers
tot
Status
Slim zoeken
Wat kost het per maand?

Zoek op je maandbudget in plaats van op de vraagprijs. Registratierechten en notariskosten zitten er al in.

Richtrente 3,69%. Een schatting, geen kredietaanbod. Wat je opzij zet voor onderhoud zit er bewust niet in: dat is een reservering, geen rekening.

Sorteren

Huis Te Huur in 9620 Zottegem
2 resultaten in Zottegem

Huis Te Huur Zottegem
Nieuw
€760
78 m²
2
B
Huis Te Huur - Vandaag
Huis Te Huur Zottegem
Nieuw
€700
3
Huis Te Huur - 3 Dagen geleden
Advertentie
1

Vastgoed in Zottegem: de cijfers

Alleen feiten, uit onze eigen gegevens en uit de geregistreerde verkoopakten van Statbel.

Wat het kost

Soort Vraagprijs (mediaan)
Appartement € 87019 te huur

Energie: het EPC van het aanbod

Gemiddeld 206 kWh/m² over 10 panden — 43% van het aanbod heeft een bekend EPC-kengetal. De letters volgen de Vlaamse schaal voor woonhuizen (per 100 kWh/m²), ook buiten Vlaanderen, zodat gemeenten onderling vergelijkbaar blijven. Wie in Vlaanderen een woning met label E of F koopt, valt onder de renovatieverplichting. Bekijk wat het EPC met de prijs doet

Wat er gebouwd wordt

  • 408aangevraagd
  • 202vergund
  • 75geweigerd of stopgezet
  • 131nog in behandeling

Omgevingsvergunningen die de afgelopen twaalf maanden in deze gemeente werden aangevraagd. Daarvan waren er 14 verkavelingen — die bepalen waar de komende jaren gebouwd wordt.

Buurgemeenten

Bronnen: onze eigen zoekertjes (vraagprijzen, doorlopend bijgewerkt), Statbel voor de geregistreerde verkoopprijzen (CC BY 4.0), en het Vlaamse Omgevingsloket voor de vergunningen. De verkoopprijzen komen van Statbel en gaan over AFGERONDE transacties; onze prijzen zijn VRAAGPRIJZEN van panden die nog te koop staan. Wat op de markt blijft staan is gemiddeld duurder geprijsd, dus het verschil weerspiegelt deels dat selectie-effect.

Immo Te Huur in 9620 Zottegem

Uitgebreid aanbod van Immo Te Huur in Zottegem. Of u nu interesse heeft in huizen, appartementen, villa's of ander vastgoed, Immospeurder biedt voor elk wat wils Te Huur in Zottegem. Immobiliën Zottegem - Immo Zottegem Vastgoed.

Deze lijst dekt heel postcode 9620 Zottegem, dus ook Sint-Maria-Oudenhove, Strijpen, Erwetegem, Velzeke-Ruddershove, Grotenberge, Elene, Godveerdegem, Oombergen, Leeuwergem en Sint-Goriks-Oudenhove.

0 panden Vergelijk →