Ga naar inhoud

Coupure Rechts 710, 9000 Gent

Appartement Te Koop in Gent
78 m² wonen
88 m² perceel
2 slaapkamers
€ 415.000
In het kort
  • Appartement van 78 m² in Gent
  • 2 slaapkamers
  • Vraagprijs € 415.000
  • EPC B (164 kWh/m²)
  • Gebouwd in 1982

Coupure Rechts 710 - 9000 Gent - Coupure Rechts. Kwalitatief gerenoveerd 2 slpk-appartment met terras op een boogscheut van het stadscentrum. | Carlo Eggermont een ideale waardevaste investering en uitvalsbasis in het centrum van de stad. Dit gelijkvloers appartement werd in 2024 kwalitatief gerenoveerd. Aan de voorzijde vinden we een aangename en lichtrijke open ruimte die plaats geeft aan de vernieuwde keuken, eetplaats en leefruimte. Tussengelegen vinden we de inkomhal, gastentoilet en de badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en plaats voor de wastafel. Als extra is het appartement nog voorzien van een privatieve kelder. Samenvattend, een interessant appartement voor zowel jonge starters, ouders van studerende kinderen of investeerders dankzij de goede afwerking en de topligging.

10 foto's · veeg of gebruik de pijlen

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Gent (9000), staat te koop. Het pand dateert uit 1982. De vraagprijs bedraagt € 415.000, ofwel ± € 5.321 per m². Het omvat een perceel van 88 m², 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 78 m². Het EPC-label is B (164 kWh/m²). Online sinds augustus 2026.

Kenmerken

Advertentie
Vraagprijs
€ 415.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
78 m²
Grond
88 m²
Bouwjaar
1982
Prijs/m²
€ 5.321
EPC
164 kWh/m² B

Aanvullende details

Referentie
9S8KTLEQ9R7T
Makelaar Code
4427711
Ruimtelijke Ordening
Dagvaarding uitgebracht
Neemakelaar
Voorkooprecht
Jamakelaar
Verkavelingsvergunning
Neemakelaar
Overstromingsgevoelig gebied
Niet van toepassingmakelaar
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Prijs Geschiedenis
27 Aug 2026
€415.000 / Carlo Eggermont

Eerder aangeboden op dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/08/2026 Carlo Eggermont €450.000
28/06/2026 Carlo Eggermont €450.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om ze te bekijken.

Meld u GRATIS aan om deze prijzen te vergelijken met de rest van de straat en de gemeente, en om ze te exporteren.
Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken
Advertentie

Wat kost de aankoop?

Geschatte bijkomende kosten (registratierechten, notaris-ereloon en aktekosten) bovenop de aankoopprijs — Vlaanderen.

Aankoopprijs€ --
Registratierechten (2%)€ --
Notaris-ereloon (incl. 21% btw)€ --
Akte- & dossierkosten (raming)€ --
Geschat totaal€ --
Kosten bovenop de prijs€ --

Indicatieve raming (Vlaanderen, 2026). Het verlaagde tarief van 2% geldt enkel voor je enige eigen woning onder bepaalde voorwaarden. Werkelijke kosten variëren — vraag een exacte berekening aan je notaris.

Koop je deze woning in Gent? Reken bovenop de vraagprijs van € 415.000 ook de registratierechten per gewest en notariskosten, en bekijk hoeveel je kunt lenen tegen de actuele hypotheekrente.

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

Biedindicatie

Hoe verhoudt dit pand zich tot vergelijkbare panden in Gent (9000)?

Je richtbod is berekend

De berekening hierboven is klaar. Meld je aan om het richtbod en de marge te zien. Een account is gratis en je hebt het meteen nodig om je berekening later terug te vinden.

Meld je aan met Google? Ga dan langs . Je komt daarna vanzelf terug bij dit pand.

Waarom een account? De berekening steunt op onze eigen historiek van vraagprijzen. We geven ze aan mensen die hun zoektocht bij ons voeren, niet aan geautomatiseerde bezoekers die de cijfers wegtrekken.

Betrouwbaarheid van deze indicatie: hoog

Gebaseerd op 80 panden die vandaag te koop staan en 18 panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in Gent (9000).

Toon waarop dit gebaseerd is
  • Prijsverloop van dit pand De vraagprijs staat nog op het startbedrag en het pand staat pas 8 dagen online. Er is weinig ruimte.
  • Tijd op de markt Dit pand staat 8 dagen online tegenover 28 dagen voor vergelijkbare panden. Het gaat snel, bied dicht bij de vraagprijs.
  • Prijs per vierkante meter € 5.321 per m² tegenover € 4.850 in de buurt, dat is +9,7 % boven de mediaan.
  • Prijsdaling tot verkoop in de buurt Panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in Gent (9000), stonden op het einde gemiddeld 0,7 % onder hun startprijs. Bij 22 % van die panden zakte de vraagprijs minstens één keer.

Deze indicatie komt uit onze eigen historiek van gepubliceerde vraagprijzen en publicatieduur. Het is geen schatting van de waarde, geen advies en geen bod. Wat een verkoper aanvaardt, hangt af van zaken die wij niet zien: de staat van het pand, de reden van de verkoop en de andere kandidaten.

Krijg jouw persoonlijke koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Coupure Rechts 710, 9000 Gent

📍 Wonen in deze buurt — Gent (9000) automatisch samengesteld

Dit appartement ligt in het hart van Gent, een stad met veel te bieden voor wie van stedelijk wonen houdt. De buurt beschikt over diverse voorzieningen die het dagelijks leven aangenaam maken. Deze ligging is ideaal voor wie graag in een levendige omgeving woont en goed bereikbaar wil zijn. Een uitstekende keuze voor starters, professionals en iedereen die het bruisende stadsleven waardeert.

ℹ️ Deze buurtinformatie is automatisch samengesteld op basis van openbare kaartgegevens (OpenStreetMap). Afstanden zijn hemelsbreed en indicatief.

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 164 kWh/m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 415.000 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1982.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Ja.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5.321 euro per m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9S8KTLEQ9R7T.

Bereikbaarheid en geluid

Openbaar vervoer

193 m

tot Gent Theresianenstraat (De Lijn), 16 vertrekken tussen 7 en 9 uur. Binnen 500 m samen 214 vertrekken.

Dichtstbijzijnde station

2,1 km

tot Gand-Saint-Pierre

Geluid (officiële kaarten)

Dit pand ligt buiten elke gekarteerde contour. De kaarten tonen alleen belangrijke wegen en spoorlijnen, dus een drukke straat kan er wel zijn zonder hier te staan.

Het etmaal in deze buurt

Eerste vertrek 05:19
Laatste vertrek 01:30 ’s nachts
Op zondag 68% van een werkdag
061218

1.677 vertrekken binnen 500 m op een gewone dinsdag, het drukst tussen 17 en 18 uur. Het laatste vertrek is om 01:30, dus een avond in de stad kan zonder auto. Tussen middernacht en 4 uur: 41 vertrekken. Zaterdag 80% en zondag 68% van het aanbod op een werkdag.

Vertrekken geteld op een gewone dinsdag buiten de schoolvakanties (27-10-2026 in de dienstregeling) volgens De Lijn, NMBS, MIVB en TEC. Zaterdag en zondag zijn die van dezelfde week. Alle haltes binnen 500 m worden opgeteld, in beide richtingen: het aantal zegt hoe vaak er íets vertrekt, niet hoe vaak er iets naar één bestemming rijdt. Geluid: strategische geluidsbelastingskaarten uit de Europese richtlijn 2002/49/EG — Vlaamse overheid (kartering 2021) en Waalse overheid (kartering 2022).

Bouwplannen in de buurt

Zware vergunningsdossiers rond dit adres: nieuwbouw binnen 250 meter, verkavelingen, winkels en bedrijven binnen 500 meter.

In de buurt ligt één dossier, en dat is vergund. Het ligt op 386 meter.

Bedrijf of activiteit, klasse 2 vergund op 386 m · ingediend in december 2024

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen, bijgewerkt in september 2026. Wij tonen dossiers vanaf 1 januari 2024; oudere vergunningen zitten niet in deze gegevens. Geweigerde en stopgezette dossiers laten wij weg. De klasse zegt hoe ruim een inrichting is ingedeeld (1 = de zwaarste categorie), niet dat er hinder is: ook een ziekenhuis valt eronder. Een vergunning betekent niet dat er ook gebouwd wordt.

Klimaat, energie & duurzaamheid

💧 Overstromingsrisico
Geen overstroming gemodelleerd
Op dit adres is geen noemenswaardig overstromingsrisico gemodelleerd in de officiële watertoetskaarten (2023).
Energie & renovatie
EPC-label B
Indicatief energieverbruik: ± 12.792 kWh/jaar (ruw ± € 1.279/jaar).
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: overstromingsgevoeligheid via de Vlaamse watertoetskaarten (VMM/waterinfo.be, 2023) en de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Bekijk het volledige buurtprofiel van Gent
📈 Vastgoedprijzen in Gent (9000)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Prijsevolutie in Gent

Prijsevolutie in Gent – historische vastgoedprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers zijn gebaseerd op 27.944 zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief voor Gent en worden dagelijks bijgewerkt. De gemiddelde vraagprijs ligt doorgaans iets hoger dan de uiteindelijke verkoopprijs; voor gronden tonen we de prijs per m². Voor huizen steeg de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 495.450) en 2026 (€ 541.918) met ongeveer 9%. Voor appartementen steeg de gemiddelde prijs tussen 2018 (€ 314.000) en 2026 (€ 460.040) met ongeveer 47%. Voor gronden daalde de gemiddelde prijs per m² tussen 2022 (€ 3.390/m²) en 2024 (€ 1.236/m²) met ongeveer 64%.

HuizenAppartementenGronden
2018
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische vastgoedprijzen? KLIK HIER
Advertentie

Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Gent in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?

Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.

TypeMediaanprijsHelft ging tussen
(2.094)€ 300.135€ 226.128 – € 386.750
(2.372)€ 373.500€ 292.907 – € 483.155
(325)€ 583.250€ 434.750 – € 781.475
(2.697)€ 390.375€ 301.500 – € 516.250

Per kwartaal (appartement)
· · ·

€ 401.500€ 157.500
Periode van de grafiek t/m
Verloop per kwartaal — Appartement in Gent: € 170.000 (2010Q1) → € 292.875 (2026Q1)Verloop per kwartaal — Alle huizen in Gent: € 180.000 (2010Q1) → € 401.500 (2026Q1)

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 4.791 geregistreerde verkopen: 2.697 huizen en 2.094 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Gent (postcodes 9000, 9030, 9031, 9032, 9040, 9041, 9042, 9050, 9051, 9052, 9075, 9099), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Prijsverlagingen in deze regio

Periode:

Van 3.075 afgeronde aanbiedingen in Gent (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 7,9% ooit de vraagprijs.

Mediane verlaging: 6,4% (ongeveer € 20.000).

Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.

Vergelijkbare panden te koop in Gent

Advertentie
Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te koop bijkomen in Gent.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Coupure Rechts 710, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com

Ga verder met…