Ga naar inhoud

Zeedijk 56, 8660 De Panne

Appartement Te Koop in De Panne
2 slaapkamers
€ 285.000
In het kort
  • Zevende verdieping met frontaal zeezicht op de Zeedijk in De Panne
  • 76 m² appartement met twee slaapkamers, liftgebouw en kelderberging
  • Nieuw PVC-ramen met dubbele beglazing, gasverwarming
  • Te renoveren met beschikbare plannen en 3D-visualisaties
  • Geschikt als tweede verblijf, investering of vaste woonst
zeezichtte renoverenliftkelderbergingterrascentrumzichttweede verblijfinvestering

Zeedijk 56 - 8660 De Panne - Op de zevende verdieping van Residentie Gemini, gelegen op de Zeedijk van De Panne, bevindt zich dit appartement van 76 m² met frontaal zeezicht.

Indeling: inkomhal, lichtrijke leefruimte, keuken, badkamer, apart toilet en twee slaapkamers. Aan de achterzijde is er een terras met zicht op het centrum. Inclusief privatieve kelderberging. Lift aanwezig in het gebouw.

Het appartement wordt verkocht in de huidige staat. De vraagprijs is exclusief renovatie.
Er zijn renovatieplannen en 3D-visualisaties beschikbaar. Renovatie kan gebeuren in samenwerking met Renotop of naar eigen keuze.

Technisch:
- Nieuwe PVC-ramen met dubbele beglazing
- Verwarming op gas

Interessante opportuniteit als tweede verblijf, investering of vaste woonst.

Contacteer ons voor meer informatie of een bezoek.

5 foto's · veeg of gebruik de pijlen

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in De Panne (8660) — staat te koop. De woning biedt 2 slaapkamers. De vraagprijs bedraagt € 285.000. Online sinds maart 2026.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 285.000
Type
Appartement
Pand & perceelDigitaal Vlaanderen
Perceel van het gebouw
127 m²
Gebouw
11 eenheden

Aanvullende details

Referentie
VS0HBG1FE7AN
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Geen recht van voorkoop gekendDigitaal Vlaanderen
Statistische sector
Zeedijk OostDigitaal Vlaanderen
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Prijs Geschiedenis
21 Mar 2026
€285.000 / Particulier

Eerder aangeboden op dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/06/2026 Particulier €275.000
27/12/2023 C21 Tackoen €325.000
Meld u GRATIS aan om deze prijzen te vergelijken met de rest van de straat en de gemeente, en om ze te exporteren.

Wat kost de aankoop?

Geschatte bijkomende kosten (registratierechten, notaris-ereloon en aktekosten) bovenop de aankoopprijs — Vlaanderen.

Aankoopprijs€ --
Registratierechten (2%)€ --
Notaris-ereloon (incl. 21% btw)€ --
Akte- & dossierkosten (raming)€ --
Geschat totaal€ --
Kosten bovenop de prijs€ --

Indicatieve raming (Vlaanderen, 2026). Het verlaagde tarief van 2% geldt enkel voor je enige eigen woning onder bepaalde voorwaarden. Werkelijke kosten variëren — vraag een exacte berekening aan je notaris.

Koop je deze woning in De-panne? Reken bovenop de vraagprijs van € 285.000 ook de registratierechten per gewest en notariskosten, en bekijk hoeveel je kunt lenen tegen de actuele hypotheekrente.

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

Biedindicatie

Hoe verhoudt dit pand zich tot vergelijkbare panden in De-Panne (8660)?

Je richtbod is berekend

De berekening hierboven is klaar. Meld je aan om het richtbod en de marge te zien. Een account is gratis en je hebt het meteen nodig om je berekening later terug te vinden.

Meld je aan met Google? Ga dan langs de gewone aanmeldpagina. Je komt daarna vanzelf terug bij dit pand.

Waarom een account? De berekening steunt op onze eigen historiek van vraagprijzen. We geven ze aan mensen die hun zoektocht bij ons voeren, niet aan geautomatiseerde bezoekers die de cijfers wegtrekken.

Betrouwbaarheid van deze indicatie: hoog

Gebaseerd op 191 panden die vandaag te koop staan en 37 panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in De-Panne (8660).

Toon waarop dit gebaseerd is
  • Prijsverloop van dit pand De vraagprijs staat al 157 dagen op hetzelfde bedrag zonder dat er een koper op afkwam. Dat wijst op een startprijs die boven de markt ligt.
  • Tijd op de markt Dit pand staat 157 dagen online tegenover 96 dagen voor vergelijkbare panden. Elke week extra vergroot je onderhandelingsruimte.
  • Prijsdaling tot verkoop in de buurt Panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in De-Panne (8660), stonden op het einde gemiddeld 6,3 % onder hun startprijs. Bij 78 % van die panden zakte de vraagprijs minstens één keer. Wie zakte, zakte mediaan met 6,4 %.

Deze indicatie komt uit onze eigen historiek van gepubliceerde vraagprijzen en publicatieduur. Het is geen schatting van de waarde, geen advies en geen bod. Wat een verkoper aanvaardt, hangt af van zaken die wij niet zien: de staat van het pand, de reden van de verkoop en de andere kandidaten.

Krijg jouw persoonlijke koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Zeedijk 56, 8660 De Panne

📍 Wonen in deze buurt — De Panne (8660) automatisch samengesteld

In de buurt
🚂 Openbaar vervoer
De Panne Centrum349 m
De Panne Canadezenplein365 m
De Panne Markt626 m
🛒 Winkels & dagelijks
Rosseel262 m
Egide415 m
Apotheek434 m
🌳 Groen & ontspanning
Speeltuin635 m

ℹ️ Deze buurtinformatie is automatisch samengesteld op basis van openbare kaartgegevens (OpenStreetMap). Afstanden zijn hemelsbreed en indicatief.

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 285.000 euro.
Is er een recht van voorkoop?
Volgens de open data van Digitaal Vlaanderen rust er geen recht van voorkoop op dit perceel.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is VS0HBG1FE7AN.
Hoe groot is het perceel?
Het gebouw staat op een perceel van 127 m².

Bereikbaarheid en geluid

Openbaar vervoer

358 m

tot De Panne Centrum (De Lijn), 7 vertrekken tussen 7 en 9 uur. Binnen 500 m samen 26 vertrekken.

Geluid (officiële kaarten)

Dit pand ligt buiten elke gekarteerde contour. De kaarten tonen alleen belangrijke wegen en spoorlijnen, dus een drukke straat kan er wel zijn zonder hier te staan.

Het etmaal in deze buurt

Eerste vertrek 04:23
Laatste vertrek 00:29 ’s nachts
Op zondag 83% van een werkdag
061218

254 vertrekken binnen 500 m op een gewone dinsdag, gelijkmatig verdeeld tussen 0 en 24 uur. Het laatste vertrek is om 00:29, dus een avond in de stad kan zonder auto. Tussen middernacht en 4 uur: 2 vertrekken. Zaterdag 98% en zondag 83% van het aanbod op een werkdag.

Vertrekken geteld op een gewone dinsdag buiten de schoolvakanties (27-10-2026 in de dienstregeling) volgens De Lijn, NMBS, MIVB en TEC. Zaterdag en zondag zijn die van dezelfde week. Alle haltes binnen 500 m worden opgeteld, in beide richtingen: het aantal zegt hoe vaak er íets vertrekt, niet hoe vaak er iets naar één bestemming rijdt. Geluid: strategische geluidsbelastingskaarten uit de Europese richtlijn 2002/49/EG — Vlaamse overheid (kartering 2021) en Waalse overheid (kartering 2022).

Bouwplannen in de buurt

Zware vergunningsdossiers rond dit adres: nieuwbouw binnen 250 meter, verkavelingen, winkels en bedrijven binnen 500 meter.

In de buurt liggen 4 dossiers: 3 zijn vergund, 1 wacht nog op een beslissing. Het dichtste ligt op 41 meter.

Nieuwbouw of herbouw vergund op 41 m · ingediend in december 2024
Nieuwbouw of herbouw vergund op 54 m · ingediend in februari 2026
Nieuwbouw of herbouw nog geen beslissing op 107 m · ingediend in juni 2026
Nieuwbouw of herbouw vergund op 136 m · ingediend in juli 2025

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen, bijgewerkt in augustus 2026. Wij tonen dossiers vanaf 1 januari 2024; oudere vergunningen zitten niet in deze gegevens. Geweigerde en stopgezette dossiers laten wij weg. Een vergunning betekent niet dat er ook gebouwd wordt.

Klimaat, energie & duurzaamheid

💧 Overstromingsrisico
Geen overstroming gemodelleerd
Op dit adres is geen noemenswaardig overstromingsrisico gemodelleerd in de officiële watertoetskaarten (2023).

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: overstromingsgevoeligheid via de Vlaamse watertoetskaarten (VMM/waterinfo.be, 2023). Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Bekijk het volledige buurtprofiel van De Panne
📈 Vastgoedprijzen in De Panne (8660)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Prijsevolutie in De Panne

Prijsevolutie in De Panne – historische vastgoedprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers zijn gebaseerd op 5.269 zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief voor De Panne en worden dagelijks bijgewerkt. De gemiddelde vraagprijs ligt doorgaans iets hoger dan de uiteindelijke verkoopprijs; voor gronden tonen we de prijs per m². Voor huizen steeg de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 306.904) en 2026 (€ 376.664) met ongeveer 23%. Voor appartementen daalde de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 355.207) en 2026 (€ 288.671) met ongeveer 19%. Voor gronden steeg de gemiddelde prijs per m² tussen 2021 (€ 205/m²) en 2026 (€ 3.027/m²) met ongeveer 1377%.

HuizenAppartementenGronden
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische vastgoedprijzen? KLIK HIER

Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in De Panne in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?

Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.

TypeMediaanprijsHelft ging tussen
(461)€ 228.625€ 150.625 – € 321.750
(85)€ 261.488€ 205.875 – € 363.125
(131)€ 297.488€ 207.750 – € 404.375

Per kwartaal (appartement)
· · ·

€ 332.000€ 117.500
Periode van de grafiek t/m
Verloop per kwartaal — Appartement in De Panne: € 136.000 (2010Q1) → € 251.000 (2026Q1)Verloop per kwartaal — Alle huizen in De Panne: € 151.500 (2010Q1) → € 287.000 (2026Q1)

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 592 geregistreerde verkopen: 131 huizen en 461 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente De Panne, niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Prijsverlagingen in deze regio

Periode:

Van 1.158 afgeronde aanbiedingen in De Panne (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 18,3% ooit de vraagprijs.

Mediane verlaging: 7,0% (ongeveer € 17.500).

Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.

Vergelijkbare panden te koop in De Panne

Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te koop bijkomen in De Panne.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Zeedijk 56, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com

Ga verder met…