Ga naar inhoud

Migrostraat 59, 9200 Dendermonde

Huis Te Koop in Dendermonde
238 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€ 449.000
In het kort
  • Gezinswoning met 4 slaapkamers en 2 badkamers in Dendermonde
  • 238 m² bewoonbare oppervlakte voor € 449.000
  • Ruimte voor een groeiend gezin
gezinswoning4 slaapkamers2 badkamersdendermonde
3 foto's · veeg of gebruik de pijlen

Over deze woning

Dit huis, gelegen in Dendermonde (9200), staat te koop. Online sinds mei 2026. De vraagprijs bedraagt € 449.000, ofwel ± € 1.887 per m². Het EPC-label is D (306 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 238 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 449.000
Type
Huis
Bewoonbaar
238 m²
Prijs/m²
€ 1.887
EPC
306 kWh/m² D

RenovatieRadar

Indicatieve renovatiekosten om dit pand energiezuiniger te maken — bandbreedtes, geen aannemersofferte.

Minimaal
€ 9.426 → € 14.996
Economisch optimaal
€ 27.514 → € 43.080
Ambitieus
€ 39.014 → € 66.080
DakisolatieMuurisolatieHoogrendementsglasCondensatieketel
Totale instapkost incl. economische renovatie€ 489.845 → € 505.411

Indicatief (kostentabellen BE 2026), afhankelijk van de staat van het pand. Vraag altijd een offerte bij een vakman; premies en verplichtingen verschillen per gewest.

Aanvullende details

Referentie
HG38QLXAP6RK
Makelaar Code
4000350
EPC Certificaat
D
Ruimtelijke Ordening
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegdmakelaar
Voorkooprecht
Neemakelaar
Stedenbouwkundige bestemming
Jamakelaar
Overstromingsgevoelig gebied
Neemakelaar
Deel dit pand
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Prijs Geschiedenis
04 May 2026
€449.000 / Immo De Rick
Meld u GRATIS aan om deze prijzen te vergelijken met de rest van de straat en de gemeente, en om ze te exporteren.
Meer prijzen gevonden op dit adres
04 May 2026
€449.000 / Immo De Rick

Wat kost de aankoop?

Geschatte bijkomende kosten (registratierechten, notaris-ereloon en aktekosten) bovenop de aankoopprijs — Vlaanderen.

Aankoopprijs€ --
Registratierechten (2%)€ --
Notaris-ereloon (incl. 21% btw)€ --
Akte- & dossierkosten (raming)€ --
Geschat totaal€ --
Kosten bovenop de prijs€ --

Indicatieve raming (Vlaanderen, 2026). Het verlaagde tarief van 2% geldt enkel voor je enige eigen woning onder bepaalde voorwaarden. Werkelijke kosten variëren — vraag een exacte berekening aan je notaris.

Koop je deze woning in Dendermonde? Reken bovenop de vraagprijs van € 449.000 ook de registratierechten per gewest en notariskosten, en bekijk hoeveel je kunt lenen tegen de actuele hypotheekrente.

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

Biedindicatie

Hoe verhoudt dit pand zich tot vergelijkbare panden in Dendermonde (9200)?

Je richtbod is berekend

De berekening hierboven is klaar. Meld je aan om het richtbod en de marge te zien. Een account is gratis en je hebt het meteen nodig om je berekening later terug te vinden.

Meld je aan met Google? Ga dan langs de gewone aanmeldpagina. Je komt daarna vanzelf terug bij dit pand.

Waarom een account? De berekening steunt op onze eigen historiek van vraagprijzen. We geven ze aan mensen die hun zoektocht bij ons voeren, niet aan geautomatiseerde bezoekers die de cijfers wegtrekken.

Betrouwbaarheid van deze indicatie: hoog

Gebaseerd op 65 panden die vandaag te koop staan en 20 panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in Dendermonde (9200).

Toon waarop dit gebaseerd is
  • Prijsverloop van dit pand De vraagprijs staat al 112 dagen op hetzelfde bedrag zonder dat er een koper op afkwam. Dat wijst op een startprijs die boven de markt ligt.
  • Tijd op de markt Dit pand staat 112 dagen online tegenover 25 dagen voor vergelijkbare panden. Elke week extra vergroot je onderhandelingsruimte.
  • Prijs per vierkante meter € 1.887 per m² tegenover € 2.132 in de buurt. Dit pand is scherp geprijsd, verwacht concurrentie.
  • Prijsdaling tot verkoop in de buurt Panden die de voorbije 18 maanden van de markt gingen in Dendermonde (9200), stonden op het einde gemiddeld 4,9 % onder hun startprijs. Bij 100 % van die panden zakte de vraagprijs minstens één keer. Wie zakte, zakte mediaan met 4,2 %.

Deze indicatie komt uit onze eigen historiek van gepubliceerde vraagprijzen en publicatieduur. Het is geen schatting van de waarde, geen advies en geen bod. Wat een verkoper aanvaardt, hangt af van zaken die wij niet zien: de staat van het pand, de reden van de verkoop en de andere kandidaten.

Krijg jouw persoonlijke koopscore

Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.

Ligging & buurt

Migrostraat 59, 9200 Dendermonde

📍 Wonen in deze buurt — Dendermonde (9200) automatisch samengesteld

Dit huis in Dendermonde bevindt zich in een buurt met verschillende winkels en voorzieningen in de nabije omgeving. Je hebt de nodige dagelijkse boodschappen en handelszaken binnen handbereik, wat het wonen hier aangenaam en praktisch maakt. De ligging is geschikt voor wie een goed bereikbare woonplek zoekt zonder al te ver van essentiële voorzieningen af te zitten.

In de buurt
🚂 Openbaar vervoer
Schoonaarde Migrodries331 m
Schoonaarde Waterstraat367 m
Schoonaarde Schuiteplasstraat775 m

ℹ️ Deze buurtinformatie is automatisch samengesteld op basis van openbare kaartgegevens (OpenStreetMap). Afstanden zijn hemelsbreed en indicatief.

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 4 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 238 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Dendermonde?
De vraagprijs is 449.000 euro.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 306 kWh/m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.

Bereikbaarheid en geluid

Openbaar vervoer

303 m

tot Schoonaarde Migrodries (De Lijn), 5 vertrekken tussen 7 en 9 uur. Binnen 500 m samen 16 vertrekken.

Dichtstbijzijnde station

1,8 km

tot Schoonaarde

Geluid (officiële kaarten)

Dit pand ligt buiten elke gekarteerde contour. De kaarten tonen alleen belangrijke wegen en spoorlijnen, dus een drukke straat kan er wel zijn zonder hier te staan.

Het etmaal in deze buurt

Eerste vertrek 05:39
Laatste vertrek 20:51
Op zondag 28% van een werkdag
061218

86 vertrekken binnen 500 m op een gewone dinsdag, het drukst tussen 7 en 8 uur. Zaterdag 58% en zondag 28% van het aanbod op een werkdag.

Vertrekken geteld op een gewone dinsdag buiten de schoolvakanties (27-10-2026 in de dienstregeling) volgens De Lijn, NMBS, MIVB en TEC. Zaterdag en zondag zijn die van dezelfde week. Alle haltes binnen 500 m worden opgeteld, in beide richtingen: het aantal zegt hoe vaak er íets vertrekt, niet hoe vaak er iets naar één bestemming rijdt. Geluid: strategische geluidsbelastingskaarten uit de Europese richtlijn 2002/49/EG — Vlaamse overheid (kartering 2021) en Waalse overheid (kartering 2022).

Bouwplannen in de buurt

Zware vergunningsdossiers rond dit adres: nieuwbouw binnen 250 meter, verkavelingen, winkels en bedrijven binnen 500 meter.

In de buurt liggen 2 dossiers: 2 zijn vergund. Het dichtste ligt op 39 meter.

Nieuwe verkaveling vergund op 39 m · ingediend in mei 2025
Nieuwbouw of herbouw vergund op 115 m · ingediend in januari 2025

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen, bijgewerkt in augustus 2026. Wij tonen dossiers vanaf 1 januari 2024; oudere vergunningen zitten niet in deze gegevens. Geweigerde en stopgezette dossiers laten wij weg. Een vergunning betekent niet dat er ook gebouwd wordt.

Klimaat, energie & duurzaamheid

💧 Overstromingsrisico
Geen overstroming gemodelleerd
Op dit adres is geen noemenswaardig overstromingsrisico gemodelleerd in de officiële watertoetskaarten (2023).
Energie & renovatie
EPC-label D
Indicatief energieverbruik: ± 72.828 kWh/jaar (ruw ± € 7.283/jaar).
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).
☀️ Zonnepotentieel op het dak
± 4.220 kWh/jaar
Geschatte opbrengst van een doorsnee installatie van 4 kWp (± 10 zonnepanelen), goed voor ± € 1.266/jaar aan elektriciteit. Berekend met PVGIS (EU) voor een zuidgericht hellend dak.

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: overstromingsgevoeligheid via de Vlaamse watertoetskaarten (VMM/waterinfo.be, 2023), zonneopbrengst via PVGIS (EU) en de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Bekijk het volledige buurtprofiel van Dendermonde
📈 Vastgoedprijzen in Dendermonde (9200)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Prijsevolutie in Dendermonde

Prijsevolutie in Dendermonde – historische vastgoedprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers zijn gebaseerd op 7.444 zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief voor Dendermonde en worden dagelijks bijgewerkt. De gemiddelde vraagprijs ligt doorgaans iets hoger dan de uiteindelijke verkoopprijs; voor gronden tonen we de prijs per m². Voor huizen steeg de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 313.902) en 2026 (€ 342.660) met ongeveer 9%. Voor appartementen steeg de gemiddelde prijs tussen 2018 (€ 241.100) en 2026 (€ 268.699) met ongeveer 11%. Voor gronden daalde de gemiddelde prijs per m² tussen 2020 (€ 842/m²) en 2024 (€ 205/m²) met ongeveer 76%.

HuizenAppartementenGronden
2018
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische vastgoedprijzen? KLIK HIER

Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Dendermonde in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?

Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.

TypeMediaanprijsHelft ging tussen
(529)€ 306.500€ 224.625 – € 412.688
(173)€ 236.476€ 176.625 – € 290.125
(428)€ 281.375€ 211.525 – € 353.188
(84)€ 483.500€ 357.584 – € 584.000

Per kwartaal (alle huizen)
· · ·

€ 325.000€ 130.000
Periode van de grafiek t/m
Verloop per kwartaal — Alle huizen in Dendermonde: € 155.000 (2010Q1) → € 312.000 (2026Q1)Verloop per kwartaal — Appartement in Dendermonde: € 134.500 (2010Q1) → € 225.005 (2026Q1)

Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 702 geregistreerde verkopen: 529 huizen en 173 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Dendermonde, niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).

Prijsverlagingen in deze regio

Periode:

Van 1.859 afgeronde aanbiedingen in Dendermonde (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 7,2% ooit de vraagprijs.

Mediane verlaging: 6,1% (ongeveer € 17.000).

Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.

Vergelijkbare panden te koop in Dendermonde

Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te koop bijkomen in Dendermonde.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Migrostraat 59, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com

Ga verder met…