Adolphe della Faillelaan 27, 9052 Zwijnaarde
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te huur in Zwijnaarde:
Adolphe della Faillelaan 27 - 9052 Zwijnaarde - Locatie³!
Kies je voor het huren van mijn huis dan ben je op 700m van de Schelde met mooie wandel- en fietspaden
Op 400m van een bushalte en vlakbij halte tramlijn 1.
Op een paar minuten van de opritten R4, E17/E40.
Volledig gerenoveerd in 2000. Overal centrale verwarming op aardgas, geïsoleerd, dubbele beglazing.
Laag energieverbruik.
Gelijkvloers: ruime living met parket (8 m x 4,5 m)
Ingerichte keuken met natuurstenen vloer en aanrecht, koelkast, combi-oven, kookvuur op aardgas.
Berging (met aansluitingen voor vaatwas, diepvries, wasmachine en droogkast.)
Toilet (met verwarming.)
Groot schuifraam dat uitgeeft op een kleine (betegelde) binnenkoer van ong. 12 m² met afdak (ruimte om fietsen te stallen.) 1e verdiep:
Zeer ruime slaapkamer (± 40 m²) met vaste trap naar de zolderverdieping.
Badkamer met ruim ligbad, douchemogelijkheid.Wastafel met grote spiegel en 2e toilet.
2e verdiep:
Zolderkamer. Kan dienen als hobbykamer/buro/logeerkamer. Niet geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar gezien de zolderkamer uitkomt in de grote slaapkamer.
Ideaal voor jong koppel.
Minder geschikt voor housesharing door gebrek aan privacy (omdat de trap van de zolderkamer rechtstreeks uitkomt in de grote slaapkamer, zie foto.)
Alle kamers zijn met kwalitatieve Boss verf geschilderd (ingericht door binnenhuisarchitect), design verlichting is overal aanwezig, op maat gemaakte gordijnen ook (en inbegrepen in de huurprijs.)
Roken mag enkel op de koer.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Zwijnaarde (9052) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 835, ofwel ± € 5 per m². Het EPC-label is C (217 kWh/m²). Online sinds februari 2021. Het telt 1 badkamer, een perceel van 102 m², een bewoonbare oppervlakte van 160 m², 2 slaapkamers.
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Adolphe della Faillelaan 27, 9052 Zwijnaarde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Adolphe della Faillelaan 27, 9052 Zwijnaarde
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Klimaat, energie & duurzaamheid
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).
ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Zwijnaarde in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (2.697) | € 390.375 | € 301.500 – € 516.250 |
| (2.094) | € 300.135 | € 226.128 – € 386.750 |
| (2.372) | € 373.500 | € 292.907 – € 483.155 |
| (325) | € 583.250 | € 434.750 – € 781.475 |
Per kwartaal (alle huizen)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 4.791 geregistreerde verkopen: 2.697 huizen en 2.094 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Gent, waar Zwijnaarde onder valt (postcodes 9000, 9030, 9031, 9032, 9040, 9041, 9042, 9050, 9051, 9052, 9075, 9099), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zwijnaarde.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.