Rabotstraat 57-E, 9000 Gent
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te huur in Gent:
Rabotstraat 57-E - 9000 Gent - De Rabotstraat is bij wijze van spreken een splitsing tussen het charmante Prinsenhof en het Elisabethbegijnhof welke zich op wandelafstand bevindt van de kern van de stad en het nieuw justitiegebouw.
Hier bevindt zich op de bovenste verdieping rechts van een kleinschalig en tof gebouw het duplex-appartement 74m². huurprijs 775 euro/maand 50 euro syndicus/maand
Aan de voorzijde heeft u een beveiligde inkom met hek en een beveiligde fietsenstalling .
Via de lift of de trap bereikt u het appartement op de 3de verdieping.
Er is een ruime inkomhal, met toilet, een lichtrijke leefruimte met ruimte voor zithoek en bureau. het appartement is voorzien van veluxen, verduistering, moderne spots, kwalitatieve inbouwkasten een salontafel, tapijt en bureau aanwezig.
Om de hoek heeft u een recente keuken met toestellen en een eethoek voorzien van een tafel met 4 stoelen met aansluitend ruim terras bereikbaar via het schuifraam, voorzien van gordijnen . Er is een aparte wasberging/technische ruimte.
De binnentrap brengt u naar de 4de verdieping waar u een mooie badkamer heeft met ligbad, douchescherm, wastafel, toilet en aansluitend een slaapkamer voorzien van designbed en nachttafel met inbouwkasten.
Centrale verwarming op accumulatoren.
Diverse bus en tramverbindingen, vlotte verbindingen, in nabijheid van diverse winkels, restaurants, scholen, ...
Voor meer info plan uw bezoek online via op zaterdag 18/02/23 tussen 12u en 13:00.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). Online sinds februari 2023. Het pand dateert uit 1998. Het EPC-label is D (333 kWh/m²). De woning biedt 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 74 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 775, ofwel ± € 10 per m².
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
RenovatieRadar
Indicatieve renovatiekosten om dit pand energiezuiniger te maken — bandbreedtes, geen aannemersofferte.
Indicatief (kostentabellen BE 2026), afhankelijk van de staat van het pand. Vraag altijd een offerte bij een vakman; premies en verplichtingen verschillen per gewest.
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rabotstraat 57-E, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Rabotstraat 57-E, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is de EPC waarde?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Klimaat, energie & duurzaamheid
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).
ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Gent in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (2.094) | € 300.135 | € 226.128 – € 386.750 |
| (2.372) | € 373.500 | € 292.907 – € 483.155 |
| (325) | € 583.250 | € 434.750 – € 781.475 |
| (2.697) | € 390.375 | € 301.500 – € 516.250 |
Per kwartaal (appartement)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 4.791 geregistreerde verkopen: 2.697 huizen en 2.094 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Gent (postcodes 9000, 9030, 9031, 9032, 9040, 9041, 9042, 9050, 9051, 9052, 9075, 9099), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Prijsverlagingen in deze regio
Van 80 afgeronde aanbiedingen in Gent (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 6,3% ooit de vraagprijs.
Mediane verlaging: 7,1% (ongeveer € 7.500).
Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.