Bellefleurstraat 78, 9000 Gent
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te huur in Gent:
Over deze woning
Bezoekmomenten voor deze gerenoveerde flat in een kleinschalig appartementscomplex kunnen aangevraagd worden via onze website. Klik simpelweg op 'bezoek aanvragen' bij het betreffende pand en vul jouw 'huurprofiel' in, waarna wij snel contact met je opnemen.
Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met open keuken, uitgerust met alle benodigde Siemens-apparatuur, waaronder een vaatwasser, oven, koelkast en diepvries. Een lange gang leidt naar een apart toilet, een badkamer met dubbele wastafel en regendouche, en twee slaapkamers.
De woning heeft een A-label, wat betekent dat het zeer energiezuinig is en tot de laagste energieklasse behoort. Dit lage energieverbruik zorgt niet alleen voor minder CO2-uitstoot, maar reduceert ook aanzienlijk de energiekosten! De woning is voorzien van duurzame isolatie, een efficiënt verwarmingssysteem, waterrecuperatie, energiezuinige verlichting en zonnepanelen, waardoor het energieverbruik tot een minimum wordt beperkt. Dit zorgt voor een duurzame en futureproof woning!
Er wordt een maandelijks voorschot van 50 euro gevraagd voor schoonmaakkosten en nutsvoorzieningen.
Gelieve niet te bellen.
Omschrijving van de makelaar
Bellefleurstraat 78 - 9000 Gent - Een bezoekmoment aanvragen kan via onze website.
- Ga naar het respectievelijke pand en klik op ‘bezoek aanvragen’. Na invullen van ‘mijn huurprofiel’ koppelen wij spoedig terug.
NIET BELLEN
In deze kleinschalige appartementsblok vinden we dit gerenoveerd appartement. We komen binnen in de ruime leefruimte met open keuken. De keuken bevat alle nodige toestellen (SIEMENS-toestellen) zoals vaatwasser, oven, koelkast, diepvries etc.
Vervolgens is er een lange gang waar we een apart toilet vinden, een badkamer met dubbel wasmeubel en regendouche. Daarnaast zijn er ook nog 2 slaapkamers.
Deze woning heeft een A-label! Dit wil zeggen dat het gebouw in de laagste energie-klasse zit en dus zéér energiezuinig is. Door het lage energieverbruik wordt niet alleen de CO2-uitstoot verminderd, maar ook de energiekosten worden aanzienlijk verlaagd!
Het EPC A-label is een officiële classificatie die enkel wordt toegekend aan gebouwen met een hoge energie-efficiëntie en een lage energie-index.
Deze woning werd uitgerust met duurzame isolatie, een efficiënt verwarmingssysteem, waterrecuperatie, energiezuinige verlichting en zonnepanelen. Dankzij deze energiebesparende maatregelen en geavanceerde technologieën wordt het energieverbruik tot een minimum beperkt en is waardevast futureproof wonen gegarandeerd!
Er wordt een maandelijks voorschot van €50 gerekend voor maandelijke poets nutsvoorzieningen.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 71 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 825, ofwel ± € 12 per m². Het EPC-label is A (53 kWh/m²). Online sinds november 2023.
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bellefleurstraat 78, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Bellefleurstraat 78, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Klimaat, energie & duurzaamheid
✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).
ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Gent in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (2.697) | € 390.375 | € 301.500 – € 516.250 |
| (2.094) | € 300.135 | € 226.128 – € 386.750 |
| (2.372) | € 373.500 | € 292.907 – € 483.155 |
| (325) | € 583.250 | € 434.750 – € 781.475 |
Per kwartaal (alle huizen)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 4.791 geregistreerde verkopen: 2.697 huizen en 2.094 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Gent (postcodes 9000, 9030, 9031, 9032, 9040, 9041, 9042, 9050, 9051, 9052, 9075, 9099), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Prijsverlagingen in deze regio
Van 80 afgeronde aanbiedingen in Gent (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 6,3% ooit de vraagprijs.
Mediane verlaging: 7,1% (ongeveer € 7.500).
Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.