Nieuwpoortlaan 89, 8660 De Panne
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te koop in De Panne:
Over deze woning
Ontdek dit stralende en volledig gemeubileerde appartement in het hart van La Panne, op slechts een steenworp afstand van het strand. Met een slaapkamer, badkamer, woonkamer en keuken biedt het alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen. Niet te vergeten de extra opslagruimte in de kelder van het gebouw. Recent is er een nieuwe dubbele beglazing geplaatst en ook de plafonds zijn vernieuwd met uitstekende isolatie. De muren zijn ook pas geschilderd wat bijdraagt aan de frisse uitstraling. Dit appartement heeft lage jaarlijkse kosten wat je op lange termijn zal besparen. De prijs is open voor onderhandeling, dus aarzel niet om een bod te doen. Dit appartement aan de kust is een zeldzame kans die u niet mag missen.
Omschrijving van de makelaar
Nieuwpoortlaan 89 - 8660 De Panne - Appartement ensoleillé, meublé avec 1 chambre à coucher, salle de bain, living et cuisine, cave, situé au centre de La Panne à 50m de la plage. Nouveaux châssis double vitrage. Plafonds refaits avec grosse isolation et murs repeints récemment. Peu de charges annuelles. Prix indicatif car à discuter. Faire offre.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). Online sinds maart 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 129.000. Het telt 1 slaapkamer, 1 badkamer. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 376. Het EPC-label is F (1512 kWh/m²).
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
RenovatieRadar
Indicatieve renovatiekosten om dit pand energiezuiniger te maken — bandbreedtes, geen aannemersofferte.
Indicatief (kostentabellen BE 2026), afhankelijk van de staat van het pand. Vraag altijd een offerte bij een vakman; premies en verplichtingen verschillen per gewest.
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Nieuwpoortlaan 89, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Nieuwpoortlaan 89, 8660 De Panne
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Klimaat, energie & duurzaamheid
⚠️ Renovatieverplichting: in Vlaanderen moet een residentieel gebouw met label E of F binnen 6 jaar na aankoop gerenoveerd worden tot minstens label D.
ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in De Panne in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (461) | € 228.625 | € 150.625 – € 321.750 |
| (85) | € 261.488 | € 205.875 – € 363.125 |
| (131) | € 297.488 | € 207.750 – € 404.375 |
Per kwartaal (appartement)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 592 geregistreerde verkopen: 131 huizen en 461 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente De Panne, niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Prijsverlagingen in deze regio
Van 1.158 afgeronde aanbiedingen in De Panne (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 18,3% ooit de vraagprijs.
Mediane verlaging: 7,0% (ongeveer € 17.500).
Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.