Coupure 105-5, 9000 Gent
Dit pand is niet meer beschikbaar. Dit staat er wél nog te huur in Gent:
Coupure 105-5 - 9000 Gent - Deze penthouse is gelegen in een prachtig herenhuis aan de coupure. Dit pand is zonet volledig gerenoveerd dit met prachtige materialen en oog voor detail.
De inkomhall alleen al is prachtig afgewerkt met een imposante trap, en karaktervolle ramen die voor veel lichtinval zorgen.
De penthouse is gelegen op het derde en tevens hoogste verdieping en kent een oppervlakte van 92,83m². U kan het appartement betreden via de inkomhall of via de lift die uitkomt in uw leefruimte.
De leefruimte is vooraan voorzien van een mooie raampartij, hierdoor heeft u een echt open gevoel en waagt u zich bijna in Milaan.
Het appartement kent volgende indeling: inkomhall, ruime open leefruimte, open keuken voorzien van alle toestellen (combi-oven, koelkast, diepvries, kookplaat en dampkap).
Verder is het appartement voorzien van een gastentoilet, twee slaapkamers (8,96m² en 13,57m²) met ingemaakte kasten, in de hall heeft u toegang tot de badkamer met inloopdouche, dubbele lavabo en toilet, in de hall is er ook nog een gastentoilet aanwezig.
Het appartement is volledig voorzien van prachtige design armaturen en hoogkwalitatieve gordijnen.
Met de lift, die u kan betreden via de leefruimte, kan u zo naar de kelderverdieping. Deze is voorzien van een gemeenschappelijke wasruimte waar iedere bewoner zijn eigen was- en droogkast kan plaatsen en waar u ook de fietsenstalling en brievenbussen kan terugvinden.
Verder is er een gemeenschappelijke binnentuin, voorzien van een terras waar iedere bewoner van kan genieten.
Deze penthouse is onmiddellijk beschikbaar, bij deze penthouse hoort een provisie van 175€/maand, voor gemeenschappelijke kosten, verwarming en warm water. De verwarmingstoestellen zijn zo voorzien dat u zowel kan verwarmen als koelen.
Wie opzoek is naar een high end appartement in een prachtig luxueus gebouw op een top locatie in Gent, dan is dit iets voor u!
Stel u vandaag nog kandidaat om zo het appartement te kunnen bezichtigen.
Over deze woning
Dit huis in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (gearchiveerd). Het telt 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.500. Online sinds december 2023.
Kenmerken
Eigenaar of bewoner?
Aanvullende details
Maak een deelbaar rapport met prijs, kosten en onderhandelingsruimte — de ontvanger heeft geen account nodig.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Coupure 105-5, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Krijg jouw persoonlijke koopscore
Stel je budget, gewenste buurt en voorkeuren in en zie meteen hoe goed dit pand bij je past — met uitleg per aspect.
Ligging & buurt
Coupure 105-5, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat werd er werkelijk betaald voor vastgoed in Gent in het jaar tot en met het eerste kwartaal van 2026?
Wat kopers werkelijk betaalden volgens de geregistreerde verkoopakten.
| Type | Mediaanprijs | Helft ging tussen |
|---|---|---|
| (2.697) | € 390.375 | € 301.500 – € 516.250 |
| (2.094) | € 300.135 | € 226.128 – € 386.750 |
| (2.372) | € 373.500 | € 292.907 – € 483.155 |
| (325) | € 583.250 | € 434.750 – € 781.475 |
Per kwartaal (alle huizen)
· · ·
Periode 2025Q2 t/m 2026Q1 — elke mediaan hierboven is het gemiddelde van de kwartaalmedianen in die periode. 4.791 geregistreerde verkopen: 2.697 huizen en 2.094 appartementen. Dit cijfer geldt voor de hele gemeente Gent (postcodes 9000, 9030, 9031, 9032, 9040, 9041, 9042, 9050, 9051, 9052, 9075, 9099), niet voor deze straat of buurt, en het is geen schatting van dit pand. Bron: Statbel (CC BY 4.0).
Prijsverlagingen in deze regio
Van 80 afgeronde aanbiedingen in Gent (augustus 2021 – augustus 2026) verlaagde 6,3% ooit de vraagprijs.
Mediane verlaging: 7,1% (ongeveer € 7.500).
Aanbiedingen die in die periode online kwamen en intussen van de markt zijn. Waarneming op afgeronde aanbiedingen, geen voorspelling voor dit pand.
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Ga verder met…
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.